Wpis z mikrobloga

Chyba już czas pożegnać się z tym portalem i ostatecznie uciec na hejto ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale tak na pożegnanie dość ciekawy wpis mojego ulubionego mireczka na tym portalu.
Ciekawi mnie, że ten filmik był omawiany już kilkukrotnie na samym wykopie. Ba jest nawet filmik z innej perspektywy nagrany. Ten czołg ma nałożone specjalne podkładki by nie niszczyć asfaltu. No ktoś mądry go nie ściągnął bo ktoś od razu wrzucił filmik jak na Alasce ten czołg spokojnie wjeżdża na śliskim śniegu na taką górkę. Wspaniałe to jest miejsce to nasze mirko gdzie ludzie sami się nakręcają.
No to ja już #!$%@? i do zobaczenia w okopach Mireczk po zdradzie NATO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rosja #ukraina #wojna #nato
Pobierz rezydenttomek - Chyba już czas pożegnać się z tym portalem i ostatecznie uciec na hej...
źródło: C12365A4-1298-4ACF-9566-7672C88C2847
  • 3
@rezydenttomek: Dalej onuce walą konia do T14 armata ? No i terminator jeszcze i su 57... Jednego nie widać albo nadaje sie na parady, drugie każde zachodnie ppk nie wspominając o pociskach ppanc z zachodnich czołgów robi na raz a trzecie miało być niewidzialne ale świeci jak choinka na dobrym radarze bo kacapy nie umieją zrobić odpowiedniego silnika.