Wpis z mikrobloga

Nowy wróg publiczny wykopków numer 1 - robaki.

Jedyne miejsce w Internecie gdzie wystepuje jakas zbiorowa histeria i strach przed przymuszaniem do ich jedzenia przez (tak zakladam) Zydow i Sorosa.

To juz nawet nie jest smieszne w tym momencie, przy takim stezeniu szurow.

Btw juz pomijam #!$%@? ponizej o roznicy w aminokwasach miedzy roznymi typami bialek co dawno zostalo obalone jako nieistotne i na wypadek bolu dupy niektorych dodam, ze sam jem sporo miesa. Po prostu sie troche opamietajcie, bo spamowanie o tym jest #!$%@? i kwalifikuje sie pod leczenie.

#bekazprawakow #neuropa #wykop #oswiadczeniezdupy
Pobierz jegertilbake - Nowy wróg publiczny wykopków numer 1 - robaki. 

Jedyne miejsce w Inte...
źródło: obraz_2023-02-19_091204229
  • 23
@jegertilbake: trudno mi sie wypowiadac o intencjach innych osob czy tez kogos konkretnego, ale wydaje mi sie, ze w tej calej zawierusze chodzi o to, iz przedstawia sie na miedzynarodowych spedach elit niedyskutowane z opinia publiczna plany, ktore beda mialy ogromny wplyw na duza czesc spoleczenstwa.
Symbolem tego stalo sie jedzenie robakow, bo to dziala na wyobraznie, ale mowimy tutaj takze o limitach w podrozowaniu, zakupie odziezy, drastycznym odejsciu od samochodow
Po prostu sie troche opamietajcie, bo spamowanie o tym jest #!$%@? i kwalifikuje sie pod leczenie.


@jegertilbake: wiadomo, tak samo jak spamowanie o tym, że zdupy windują ceny energii, albo że zmuszanie do nieprzebadanej szczepionki to kiepski pomysł, były #!$%@? nie?

Kojarzę twoje wpisy o dragach i szanuję. Spodziewałbym się trochę większej świadomości o tym co się dzieje.
Może i niektórzy się za bardzo odpalają ale czemu w ogóle ta rozmowa
Jedyne miejsce w Internecie


@jegertilbake: Doubt xD Pół internetu i nie tylko jest zasrane paniką związaną z mąką ze świerszczy, jedzeniem robaków per se i infografiką o niejdzeniu mięsa, niekupowaniu ubrać etc. O tym też piszą brukowce, mówi się o tym w programach śniadaniowych - de facto wszędzie tam, gdzie można upchnąć tanią sensację, więc sugerowanie że panikarze z wykopu są jacyś wyjątkowi jest trochę na wyrost
Zakusy ograniczania spożycia mięsa i nabiały, a wciskania robaków do diety idą od wpływowych organizacji międzynarodowych. Po #!$%@?? Bo pogoda się od tego na pewno nie poprawi, czy co oni tam wciskają w swojej propagandzie. Ale to, że znów zarobi ten kto ma zarobić, a my przypłacimy to ponownie zdrowiem, to raczej bardziej niż prawdopodobne. Lepiej się sprzeciwić temu zawczasu.


@szpongiel: tl;dr wielkie międzynarodowe, wpływowe i bogate korporacje chcą nam narzucić
@Zaqwsxe: mało tu ostatnio zaglądam, więc nawet nie wiem o jakiej pisowskiej propagandzie piszesz. Nie mieszkam w Polsce, zaś temat robaków jest pchany globalnie. Chcesz, to nic nie mów, nie pisz, krytykuj tych co to robią. Smacznego robaka.
mało tu ostatnio zaglądam, więc nawet nie wiem o jakiej pisowskiej propagandzie piszesz.


@szpongiel: no nie gadaj xD wszystkie pisowskie media tym żyją od kilku dni a ty dopiero teraz sobie wyrobiłeś na ten temat poglądy? kogo to chcesz oszukać

zaś temat robaków jest pchany globalnie. Chcesz, to nic nie mów, nie pisz, krytykuj tych co to robią. Smacznego robaka.


@szpongiel: ale przez kogo dokładnie? Imiona, nazwiska, adresy. Bo jak
Pobierz Zaqwsxe - > mało tu ostatnio zaglądam, więc nawet nie wiem o jakiej pisowskiej propag...
źródło: obraz_2023-02-20_155329501
@Zaqwsxe: nie wiem ziom, nie śledzę polskich mediów zbytnio. Tak jak napisałem, mieszkam #zagranico i mnie mało już polski #!$%@?łek interesuje. Wcześniej to chociaż regularnie na wypok zaglądałem, to byłem w miarę na bieżąco z tym co trenduje. Ale od wdrożenia wypok 2.0, to zajrzę tylko czasem i na krótko.

Natomiast z przykrością muszę stwierdzić, że sam jesteś do tyłu, bo temat wciskania jedzenia robaków, ograniczania posiadania aut i do transportu
Pobierz szpongiel - @Zaqwsxe: nie wiem ziom, nie śledzę polskich mediów zbytnio. Tak jak napi...
źródło: Screenshot 2023-02-20 at 17.06.39