Wpis z mikrobloga

Nowy wróg publiczny wykopków numer 1 - robaki.

Jedyne miejsce w Internecie gdzie wystepuje jakas zbiorowa histeria i strach przed przymuszaniem do ich jedzenia przez (tak zakladam) Zydow i Sorosa.

To juz nawet nie jest smieszne w tym momencie, przy takim stezeniu szurow.

Btw juz pomijam #!$%@? ponizej o roznicy w aminokwasach miedzy roznymi typami bialek co dawno zostalo obalone jako nieistotne i na wypadek bolu dupy niektorych dodam, ze sam jem sporo miesa. Po prostu sie troche opamietajcie, bo spamowanie o tym jest #!$%@? i kwalifikuje sie pod leczenie.

#bekazprawakow #neuropa #wykop #oswiadczeniezdupy
jegertilbake - Nowy wróg publiczny wykopków numer 1 - robaki. 

Jedyne miejsce w Inte...

źródło: obraz_2023-02-19_091204229

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Temat jest w propagandzie grany od minimum dwóch lat. A w zasadzie masz screenshota na szybko zrobiłem, nawet już 5 lat temu zaczęli to uklepywać (na screenie widać daty publikacji w adresach stron).


@szpongiel: no i co dalej? Robią coś w tym zakresie czy tylko tak se pieprzą? Musisz nauczyć się odróżniać clickbajty od faktów, to że ktoś coś napisze w Internecie, a forum WEF co zacytuje nie oznacza z
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe: widze, że nie potrafisz wyjść ze swojej bańki i wszystko ci się kojarzy z pisem i w ogóle polskim sztucznym podziałem politycznym. No trudno, nie poradzę. Nie mniej jednak przestrzegam przed niedocenianiem wpływu WEF i ogółem organizacji globalistycznych na kształtowanie polityki oraz rynków na całym świecie, w tym i w Polsce.

Trzaskowski ci nic na siłę nie wepchnie. Po prostu zrobią podatkami, regulacjami, manipulacją podaży, a ostatecznie też ograniczeniami
  • Odpowiedz