Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 2
@czokobons: ech, mógłby być pięknym fenomenem wykopowym, taki narcystyczny, taki niestabilny, niestety trochę lepiej się maskuje
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Wszystko by się udało, gdyby nie Włodzimierz Włodzimierzowicz, atak na Ukrainę i złoty czas youtubowych geopolityków. Doktor nadal orbitowałby na dalekich rubieżach YT, nie niepokojony przez świat zewnętrzny i zwyroli z wykopu. A tak... powstał fenomen socjologiczny i siadamy jak do telenoweli.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: @Solen:

To w sumie smutne, że Pietras tak chciał, tak się starał, a jedynie głupi przypadek sprawił, że odniósł największy sukces w życiu. Zero wpływu na swoje życie, sprawczości. Dla ateisty, to smutna konstatacja.

Maja można nie lubić, ale tu jest konsekwentna, mozolna praca organiczna. Facet wie gdzie chce iść i jak to zrobić. Takich ludzi można nie lubić, ale się przynajmniej się szanuje.
  • Odpowiedz
@bkce: dla mnie jest to smutne bo facet robi sobie krzywdę i chyba o tym nie wie. Żeby jeszcze naprawdę dobre pieniądze robił na tym ale przecież tak nie jest.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Wiem. Masz rację.

Sądzę, że inaczej nie potrafi i sądzę, że ukrywa to przed otoczeniem. To tylko moje domniemania. Pietras w necie jest znacznie mniejszą osobą niż wydaje się bywalcom tagu. Gadałem o nim z funflami o podobnych zainteresowaniach, kobitkami - nikt go nie znał. Z kolei z drugiej strony, Piotrula robi to swoje koło kolejny raz. Bestia zawsze tam była, tylko tym razem spotkała ludzi, którzy nie są od
  • Odpowiedz
Wszystko by się udało, gdyby nie Włodzimierz Włodzimierzowicz, atak na Ukrainę i złoty czas youtubowych geopolityków. Doktor nadal orbitowałby na dalekich rubieżach YT, nie niepokojony przez świat zewnętrzny i zwyroli z wykopu. A tak... powstał fenomen socjologiczny i siadamy jak do telenoweli


@Solen: @bkce mnie to interesuje kto jest stałym widzem napierały, w sensie takim jeszcze przed wojennym? koles przez14lat kreci jutuba, zrobil 10tys. filmow, ale mimo tego nie ma zadnej
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie:

Pełny wachlarz. Od pracownika fizycznego z Beneluksy czy Anglii, który uroczo tańczy na filmie z córeczką do Rammsteina, przez programistkę Androida (ona chyba nawet z partnerem się wkręciła), przez typa z problemami psychicznymi z depresją, po kwiaciarza kochającego UFO, przez typa który też robi coś fizycznego w Anglii i wierzy w Smoleńsk. Po typa który propsuje każdy kanał geopolityczny na necie. Jego propsy są pod każdym filmem Napierały, ale i
  • Odpowiedz
@Malpigaj: Miech czy dwa temu, jak to bywa zwykle przy nowym wydaniu YT miał masę dziur. Kilka udało mi się wykorzystać i nie ukrywam, że popłynąłem z ciekawości na łowy. Nie mam zamiaru i nie będę obśmiewał tych ludzi, nie ma za co, ale podejrzewam, że na wielu z nich doktorek patrzy dość dziwnie jeśli chodzi do interakcji. To nie przypadek, że ze spotkania nie zamieszczał zdjęć, a imprezy niskich składek
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie:

Metoda badawcza: obserwacja uczestnicząca, biały wywiad. Można rozpatrywać w ujęciu jakościowym, ilościowym niespecjalnie.


W szczegółu swoich metod wchodzić nie będę, ale nie używam fb. Najoględniej zostawiasz komentarz, udzielasz się na czacie można szukać dalej i dalej, i dalej, i dalej. Kilka dni na to poświęciłem, w sumie nie widziałem nic szokującego. Mogę powiedzieć, że często widziałem u nich w subach: Wielomskiego, S&F, Wolskiego, Pyffla, Atora, Good Times Bad Times, Zakazane
  • Odpowiedz
@bkce: ja kiedys na serio zestanawialem sie nad rosyjskimi powiazaniami pietrka, no bo robic rozmowe z towarzyszem michalem (czy jak mu tam) oraz z korwinem w czasie wojny to jest dziwna sprawa, poza tym pietrek forsuje dziwnie znajomą narracje o tym, ze najwazniejszy jest pokój i po co ci ukraincy maja sie bronic, przeciez wtedy beda ginac, a jak bedzie pokoj to wszystkim bedzie dobrze i on nie chce wojny. Ponadto
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Nigdy na to nie patrzyłem w ten sposób, ale wątpię. Nie raz, nie dwa, było widać że Pietrasem rządzi ego i pragnienia bycia kimś. Umówmy się, liczba pewnych etatów jest ograniczona. To jak z dziennikarstwem sportowym i chyba to Stanowski lub Rudzki powiedział, że tych co się liczą można zebrać w 1 przegubowym autokarze. Pietras to typowa attention whore. Nie potrafi współdziałać z ludźmi. Gdzie są wolne etaty? Gdzie nikt
  • Odpowiedz
@bkce: A pamiętasz pewnie moment, kiedy wszystko szło w sensownym kierunku - Wolski, Jurasz na kanale, przychylność nawet na wykopie, bycie odtrutką na 'piwotalne sworznie' Bartosiaka, zaproszenie do Raportu międzynarodowego było pewnie całkiem blisko.
Dziś Piotrek mógłby być takim second-tier komentatorem na 'normickich' kanałach YT, moooże jakaś niszowa telewizja.
Tymczasem nastąpił wielki meltdown i wywrotka naprawdę tuż przed metą xD
  • Odpowiedz