Wpis z mikrobloga

@Hajden1337 O to mi chodziło. Czy można powiedzieć, że wzrost mężczyzn w Polsce to 2 metry? Mimo, że znajdą się tacy, to nie bardzo.
Tak samo mówienie o tym, że dziewczynki miesiączkują w wieku 8 lat jest głupie. Owszem, zdarzają się takie przypadki, ale nawet w źródle które podałaś jest to poza normą.
Rozumiem, że trzeba było dodać dramatyzmu słowom dziadzia, ale bez przesady. On tak się wydurnia, że nie potrzeba tego
@Hajden1337 Jakim krypto? On się z tym nie kryje ( ͡º ͜ʖ͡º)
W praktyce nic nie zmienia 8, 10 czy 11 lat, ale jeśli naciągasz semantykę, by brzmiało dramatycznie, dajesz tylko argument wyborcom Korwina, by przekonywali, że "nie rozumiesz co mówi JKM".
@kiszczak:

Masz na to jakieś wiarygodne dane?


No nie zachowałam co prawda pierwszej podpaski z wieku 9 lat, ale potwierdzam że to się zdarza i jestem na to żywym dowodem.
Brak kłopotów hormonalnych, brak problemów z zajściem w ciążę w dorosłym życiu. Po prostu to się zdarza i jest wczesną normą - tak samo jak niektórzy chłopcy wyrastają w wieku 12 lat do 180 cm, a inni do końca życia mają
@caslin

Dojrzałość psychiczna jest clue podjęcia świadomych kontaktów z drugą płcią, a nie rozwój fizyczny.


Dziękuję za tę garść oczywistości, mimo, że nikt nie pytał ( ͡º ͜ʖ͡º)
bo to kłamstwo. Niszczysz dzieciakowi zdrowie i życie w imię własnych chorych przekonań.

@4517974: Kiedy Korwin mówi, że o dorosłości decyduje natura a nie Sejm, to "jest pedofilem i chce gwałcić dzieci", kiedy lewica chce faszerować twoje dzieci hormonami i nakłaniać do operacji plastycznych, to "pomaga dziecku być szczęśliwym", czego nie rozumiesz, faszysto?