Wpis z mikrobloga

@Hajden1337: uważam, ze 12 letnie dzieci nie powinny zarówno ruchać się z dorosłymi, oraz decydować o takich poważnych rzeczach jak zmiana płci. Wiec tak jak myślałem, jesteś tak #!$%@? jak jkm. Chyba ze dobry z Ciebie troll, podnosi mi ciśnienie sam fakt ze są ludzie o takich #!$%@? pogladach
  • Odpowiedz
@alaskan_pipeline Jestem osobą transpłciową i strasznie żałuję, że nie miałam rodziców wspierających mnie wcześniej w tranzycji, tak samo jak wiele innych moich znajomych trans którzy nie mieli tego zaszczytu.
W związku z tym, cieszę się kiedy widzę rodziców wspierających swoje dzieci, bo dzięki temu można uzyskać duże lepsze i szybsze efekty.
Nie jesteś osobą trans, ani ojcem osoby trans i prawdopodobnie o transpłciowości wiesz tylko z memów konserw ''hehe chłop się za
  • Odpowiedz
@Hajden1337: Występuje też coś takiego jak retranzycja i zdarza się, że dzieci, które na wczesnym etapie życia przeszły szybką i radykalną korektę płci w dorosłym życiu tego żałują. Więc to raczej nie jest takie hop siup, sam zakup psa dla dziecka wiąże się z dużą odpowiedzialnością, a co dopiero terapia hormonalna czy sama korekta.
  • Odpowiedz
@Niezgodny: Jak ktoś zrobił detranzycję wyłącznie z powodu niezadowolenia, to znaczy, że został źle zdiagnozowany przez psychiatrę i seksuologa przed hormonami.
Jest to błąd medyczny polegający na złej diagnozie pacjenta.
  • Odpowiedz
@Niezgodny: A co do wycięcia genitaliów przed pełnoletnością to w większości nie ma zgody na wykonywanie takich zabiegów i żaden lekarz się tego nie podejmie *również nie jestem za tym.
Też w Polsce w porównaniu do innych krajów osoby trans fem dużo chętniej decydują się na korektę narządów niż w innych krajach.
Usunięcie penisa zawsze wiąże się z ryzykiem zdrowotnym i różnymi infekcjami.
  • Odpowiedz
@4517974: Z twojego punktu widzenia jest dość łatwo dojść do takiego wniosku, bo nie jesteś osobą trans i nie rozumiesz tego problemu.
Jednak tranzycja pomogła naprawdę wielu milionom osobom poczuć się dobrze w swoim ciele. Myślisz że to takie przyjemne chodzić latami po specjalistach zanim dostaniesz hormony,potem poddawać się operacjom plastycznym, medycynie estetycznej i na koniec tłuc się latami po sądach zanim zmienisz dane?
  • Odpowiedz
@Hajden1337: milionom( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jesteś w stanie fizycznie zmienić płci. Ta cała tranzycja to jedynie pudrowanie problemu i jednoczesne utwierdzanie chorego w jego chorobie. Potem takie osoby będąc rodzicami/opiekunami dziecka, wychowują je intencjonalnie robiąc wszystko, żeby uważały się za przeciwną płeć. A to dlatego, że chcą w ten sposób zrealizować swoje niespełnione ambicje. Ja nie mogę być kobietą/mężczyzną? Ty nią/nim będziesz.
  • Odpowiedz
Potem takie osoby będąc rodzicami/opiekunami dziecka, wychowują je intencjonalnie robiąc wszystko, żeby uważały się za przeciwną płeć. A to dlatego, że chcą w ten sposób zrealizować swoje niespełnione ambicje. Ja nie mogę być kobietą/mężczyzną? Ty nią/nim będziesz.


@4517974: Skąd ty bierzesz takie głupoty z memów konserw na twitterze i artkułów które są potem banowane za fakenews? Znasz jakieś osoby trans które ''wychowały swoje dziecko'' na przeciwną płeć? Nie wiem czy wiesz,
  • Odpowiedz
@SirSherwood: @ItsGrN

Masz racje, promowanie nawet seksu z 11 latkom jest idiotyczne, zboczone i obrzydliwe. No a to robi polityk który jeszcze nie tak dawno był głową piątej najważniejsze partii (koalicji) w Polsce :)


A wiesz, że jakieś 75-83% facetów na portalach społecznościowych umówiłoby się właśnie na stosunek z ładną 11 latkom? Korwin ma rację, tylko mówi o rzeczach, które są tematem tabu i każdy boi się o nich mówić :)
  • Odpowiedz
Facet ma 150+ IQ, a jakaś masa wykopkowych z IQ 80-90 coś tam próbuje rozumieć coś do czego trzeba mieć większy intelekt i rozumienie jak działa świat.


@Propagidator: Jak miałam 14 lat tak sama mówiłam XDDDDDDDDDDD
Facet jest starym odklejonym szurem i twoje spuszczanie się nad nim nic nie zmieni ;)
Tak się długo spuściłeś nad januszem, że aż wstydem byłoby nie usunąć sry ( ͡° ͜ʖ ͡°
H.....7 - >Facet ma 150+ IQ, a jakaś masa wykopkowych z IQ 80-90 coś tam próbuje rozu...

źródło: korwin balon

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hajden1337:

Sugerujesz, że 75-83% facetów na portalach randkowych to pedofile?

Skąd masz takie dane robiłeś ankietę wśród kolegów konserw, u was to takie normalne?

Sugeruję, że używanie tutaj słowa 'pedofilia' to debilizm.
Skąd mam takie dane? Interesuje się psychologią, tak trudno zrobić test socjologiczny na jakimś portalu? Człowiek inteligentny sprawdzi sam i zweryfikuję zamiast marnować na czas na wykopie i prowadzenie wojenek prawaków vs lewaków...

Więc zero-jedynkowcu, który widzi świat na
  • Odpowiedz
@Hajden1337: Daj mi badania, że jest inaczej niż moje konkluzję. I jeszcze te "dla was" ty fanatyczko, lecz się - miałem rację, że to plaga. Szkoda mojego czasu na dyskutowanie z taką przepaścią intelektualną i jeszcze ten rynsztokowy język.

Powtórzę:

Widzę, że mój usunęłaś komentarz, bo zabolał i odniosłaś się celowo tylko na temat Korwina, czyli zabolała merytoryczna treść - coś w tym jest, że mówią że lewaki chcą cenzurować prawdę,
  • Odpowiedz