Wpis z mikrobloga

@Panoxar: Czego ty się spodziewasz, gość w tym komentarzu który usunęłam zrobił mi referat na całą stronę jaki to Pan Janusz jest inteligentny, a my go nie rozumiemy XD
I pisał to sam, bo znalazłam kilka błędów.
  • Odpowiedz
@Panoxar: Jak niczym niepoparty? Już pisałem, często robię różne testy socjologiczne, bo interesuję się psychologią. Tydzień temu np. wrzucałem na moim profilu do czego prowadzi wylew 'spermiarzy' na profilach społecznościowych. Tak samo kiedyś robiłem test i wrzuciłem zdjęcie jakiejś 11 letniej dziewczynki (normalne bez kontekstu seksualnego) jedynie w wieku dałem fałszywą informację, że ma 15 - mimo, że kompletnie na taką nie wyglądała, nawet młodziej niż faktycznie miała.

Wystarczyło zobaczyć jakie
  • Odpowiedz
Jak niczym niepoparty? Już pisałem, często robię różne testy socjologiczne, bo interesuję się psychologią


@Propagidator: Interesowanie się psychologią nie czyni z Ciebie psychologa.
Jesteś po prostu wyborcą Korwina który nie wyrósł z jego poglądów i jeszcze się tym chwalisz cymbale XD

  • Odpowiedz
Po za tym tak działa natura i psychologia, facet dąży do stosunku z jak najmłodszą i płodną samicą, ale ja nie będę teraz wykopkom tłumaczył jak dzieciom wszystkich hipotez, czy zależności.


@Propagidator: Nie mierz wszystkich ludzi swoją miarą
Jedynym zjawiskiem jakie stosujesz jest zjawisko Projekcji, ale nie będę tłumaczyć panu psychologowi podstawowych pojęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)
  • Odpowiedz
@Hajden1337:

Czego ty się spodziewasz, gość w tym komentarzu który usunęłam zrobił mi referat na całą stronę jaki to Pan Janusz jest inteligentny, a my go nie rozumiemy XD

I pisał to sam, bo znalazłam kilka błędów.


Co za hipokrytka :O Czyli mają jednak rację, że lewacy to najchętniej konstruktywną krytykę by usuwali i manipulowali faktami. O Korwinie napisałem jedno zdanie na które mi akurat odpowiedziałaś i zacytowałaś, reszta była o
  • Odpowiedz