Wpis z mikrobloga

Cześć, mam #prosba ale najpierw dla zasięgu #rozdajo kuponu 50 zł na pyszne.pl - losowanie jutro z plusujących ten wpis.

Mam tu konto od 13 lat, ale założyłem nowe dla mojej córki na tę okazję.
Chcemy Was prosić o przekazanie 1,5% #podatki na jej rehabilitację.

Ewentualnie jak komuś się #pit świeci na zielono, albo już się rozliczył, to prosimy o drobne kwoty na zweryfikowanej zrzutce:

link do zrzutki

Hania nie ma jakiejś groźnej nieuleczalnej choroby zagrażającej jej życiu, ale ma duże szanse żeby osiągnąć w życiu samodzielność.
Korzystamy z każdej możliwej pomocy na NFZ, ale jest tego mało w obliczu potrzeb. Nie ma górnego limitu dodatkowej kasy jaką można wydać na lepsze sprzęty, turnusy, czy zajęcia, ale każda dodatkowa złotówka to większa szansa dla niej.

Jeśli chcesz pomóc to jesteśmy wdzięczni - prosimy też o wykopanie znaleziska - może zadziała słynny #wykopefekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

znalezisko

#pomagajzwykopem #zrzutka #jedenprocentpodatku #poltoraprocentpodatku #pomoc
HaniaBojarska - Cześć, mam #prosba ale najpierw dla zasięgu #rozdajo kuponu 50 zł na ...

źródło: fddesign_ulotka_A6_bojarska_1000szt-1

Pobierz
  • 17
@SC10n Może masz rację. Bałem się "życzliwości" tych kilku wykopków, którzy mogliby się do czegoś przyczepić, na czym ucierpiałaby moja córka - w końcu mam prawie 50000 akcji i nie pamiętam co tam mogłem wykopać czy wyplusować 10 lat temu.
Jeśli Ci zależy, to mogę się Tobie ujawnić na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HaniaBojarska: I na taki cel mogę chętnie oddać % a nie na dzieci których szansa na przeżycie znikoma i po co wpłacać skoro komuś innemu pomoże prawe na pewno. Oczywiście każde życie jest warte ale jak ma się wybierać no to wolę tak