Wpis z mikrobloga

Cześć, mam #prosba ale najpierw dla zasięgu #rozdajo kuponu 50 zł na pyszne.pl - losowanie jutro z plusujących ten wpis.

Mam tu konto od 13 lat, ale założyłem nowe dla mojej córki na tę okazję.
Chcemy Was prosić o przekazanie 1,5% #podatki na jej rehabilitację.

Ewentualnie jak komuś się #pit świeci na zielono, albo już się rozliczył, to prosimy o drobne kwoty na zweryfikowanej zrzutce:

link do zrzutki

Hania nie ma jakiejś groźnej nieuleczalnej choroby zagrażającej jej życiu, ale ma duże szanse żeby osiągnąć w życiu samodzielność.
Korzystamy z każdej możliwej pomocy na NFZ, ale jest tego mało w obliczu potrzeb. Nie ma górnego limitu dodatkowej kasy jaką można wydać na lepsze sprzęty, turnusy, czy zajęcia, ale każda dodatkowa złotówka to większa szansa dla niej.

Jeśli chcesz pomóc to jesteśmy wdzięczni - prosimy też o wykopanie znaleziska - może zadziała słynny #wykopefekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

znalezisko

#pomagajzwykopem #zrzutka #jedenprocentpodatku #poltoraprocentpodatku #pomoc
HaniaBojarska - Cześć, mam #prosba ale najpierw dla zasięgu #rozdajo kuponu 50 zł na ...

źródło: fddesign_ulotka_A6_bojarska_1000szt-1

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@HaniaBojarska: No i takie zrzutki to mi się podobają (chociaż wolałby, żeby nie trzeba było zbierać ale wiadomo, jest jak jest)
Kulturalnie, ciepło, szczerze :) Wszystkiego dobrego!!!
  • Odpowiedz
@HaniaBojarska: nie zrozum mnie źle ale dlaczego zrobiłeś nowe konto zamiast napisać ze swojego prawdziwego gdzie kazdy mógłby się zapoznać z historią Twoich akcji i ocenić jakim człowiekiem jesteś i czy ta zbiórka jest bardziej wiarygodna lub mniej?
  • Odpowiedz
@SC10n Może masz rację. Bałem się "życzliwości" tych kilku wykopków, którzy mogliby się do czegoś przyczepić, na czym ucierpiałaby moja córka - w końcu mam prawie 50000 akcji i nie pamiętam co tam mogłem wykopać czy wyplusować 10 lat temu.
Jeśli Ci zależy, to mogę się Tobie ujawnić na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HaniaBojarska: zdrówka dla córeczki! Widać że stajecie na głowie żeby wyprowadzić małą. Bardzo mocno trzymam kciuki () nie wyobrażam sobie ile pieniędzy to wszystko kosztuje, nie mówiąc o poświęcanym czasie. Jesteście na prawdę super rodzicami, całuj żonę i córeczkę ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@HaniaBojarska: plus dla zasięgu, jeśli mnie wylosujesz to zamówcie sobie coś dobrego ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety nic nie wpłacę, bo moja córcia też jest w tej fundacji, jest wcześniakiem z dużym obciążeniem. Twoja córeczka jest cudowna i bardzo podobna do mojej () dużo siły dla niej i dla Was i powodzenia na drodze do zdrowia!
  • Odpowiedz
@HaniaBojarska: I na taki cel mogę chętnie oddać % a nie na dzieci których szansa na przeżycie znikoma i po co wpłacać skoro komuś innemu pomoże prawe na pewno. Oczywiście każde życie jest warte ale jak ma się wybierać no to wolę tak
  • Odpowiedz
@HaniaBojarska: moge potwierdzić, jesli mi wolno, że OP to faktycznie stary wykopek.
i po przemyśleniu, rozumiem juz jego powody, dla których założył, dedykowane Córce, konto.
ale szczegolnie dużych głupot nie wypisywał, więc się nie ma czego wstydzic. ;)

zdrówka dla Małej!
  • Odpowiedz