Wpis z mikrobloga

@szczurek_87: Inne sklepy, nie chce tu reklamować ale takie DSR ma przedstawicielstwa w całej Polsce, w mniejszych i większych miejscowościach,oferują czeskie rowery Author, za 2500 na pewno coś znajdziesz. A rowery naprawdę porządne za tą kasę. 8 lat temu kupiłem Crossa od nich, rower dla różowej i do dziś zero problemów z tym rowerem. Naprawdę polecam. W Decathlon szwagier kupił szose kiedyś. Ciągle coś było nie teges z tym rowerem, a
@AntyKRK: Author przez ostatnie lata zjechał z jakością, więc nie wiem czy bym się na nich obecnie zdał. Kiedyś chętnie od nich kupowałem akcesoria, teraz co chwilę są jakieś problemy.

@szczurek_87 ja bym przy takim budżecie i chęci znalezienia czegoś dobrego to patrzył na OLX i grupy sprzedażowe. Dorwiesz w tym budżecie coś sprzed kilku lat. Będzie działać, a nie musi być wcale nowe. Rowery wcale się tak szybko nie zużywają,
za 2500 na pewno coś znajdziesz


@AntyKRK: ulepa z wolnobiegiem, archaicznym napędem 3*7 na przerzutkach Tourney i stalowym widłem, bądź poważny.

@szczurek_87 w tym budżecie najlepszy stosunek ceny do osprzętu tylko w Deca, wszystkie inne marki w tej kategorii mają ulepy.
@MoonlightSh: Napisał do 2500, bądź poważny. Maratonów nim nie będzie robił.
Napęd 3x8 i nie , nie na wolnobiegu, przeżutka tył alivio, przód może i tourney, w zupełności wystarczy ;)
Mam kilka rowerów, w takim, którym jeżdżę na co dzień wymieniłem ja po 10 latach, uchwyt od linki się #!$%@?ł, gwint konkretnie i wymieniłem na taką samą, kwestia regulacji i umiejętności ;)
Rower w Decathlonie haha...
@AntyKRK: i ta damka jest wg Ciebie lepsza niż odpowiednik z Deca za te same pieniądze? xD
Tak na szybko: korba na kwadrat, z przodu trzy rzędy, hamulce zwykłe V. Pieśń przeszłości, same archaiczne rozwiązania. Już nie wspomnę o tym że jest po prostu brzydki.
No i co , że na kwadrat, co to zmienia w rowerze za marne 2,5tys ?
Że hamulce V -ki ? Do kanionu Kolorado chyba chłop nie będzie zjeżdżał, lepsze niż byle jakie tarcze.
@MoonlightSh Kross Level 2.0 PW
napęd 2x9 na mixie altusa i alivio
hydrauliczne hamulce tarczowe i kaseta
korba prowheel na sztywnej osi, rozbieralna
uginacz sprężynowy z blokadą xcm rl
opony Shwalbe