Wpis z mikrobloga

@RitmoXL: #!$%@? człowieku, dla mnie rajdy z tamtych czasów to był top topów - jakieś powtórki na Eurosporcie o 22:00, Subaru Impreza z tym złotym 555 na boku, czy biało niebieski 206 z naklejkami ESSO, jak również Corolla ze ślicznym biało-czerwono-zielonym malowaniem Castrola - ja #!$%@?ę.

Taki przełom 2000 i bycie 12-13 letnim gówniarzem - Colin McRae 2, Rally Championship, V-Rally - #!$%@? złoty, ciary na całym ciele.

Panie Boże, wróć
Pobierz M4ci3jS - @RitmoXL: #!$%@? człowieku, dla mnie rajdy z tamtych czasów to był top topó...
źródło: Screenshot 2023-02-17 at 08-59-18 rally championship 2000 Szukaj w Google
@qwerty93: bardzo wątpię, raczej niemożliwe, a szkoda - bo ciorałbym niesamowicie!
@iselilja: ahhh, pierwszy raz zagrałem u kumpla, później u siebie, mimo że na jakichś gówno ustawieniach graficznych, bo komp słaby to i tak szło jak złoto - niesamowite wspomnienia!
@RitmoXL: ja trochę próbuje ostatnio na padzie, z lekkimi asystami i jakoś idzie, no chyba, że weźmiesz sobie 205 T16 to wtedy już nie idzie ( ͡° ͜