Wpis z mikrobloga

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Najgorszy sort śmiecia ludzkiego. Jak on wyjechał na zmywak do Anglii, to jest ok, ale jak ktoś przyjechał do Polski pracować, a na dodatek z kraju ogarniętego wojną, to już źle. Jestem przeciwnikiem dzikiej imigracji jak ta, która niedawno #!$%@?ła się na granicy z Białorusią i spraszania do kraju wszelkiej maści nierobów, ale akurat Ukraińcy to pracowici ludzie i nie ma z nimi większego problemu.
Niech ktoś mi wyjaśni, ale tak na serio, co ci wszyscy turbopatrioci robią na zmywakach u Hansa, czy Rishi Sunaka? xD Czemu pracują na potęgę i chwałę brytyjskiego króla?


@M4rcinS: Ignorujesz podstwową różnice. W anglii nie słychac polskiego na kazdym kroku, a tam też nas nie lubią
Ten turbopatryjotyzm musiał zacząć się niedawno. Jak byłem w UK w 2006 roku to nikt tam nic nie mówił o wielkiej Polsce itp.


@padzi: To jest dokładnie część kampanii wybudzania nacjonalistycznych zapędów przez nawet tabloidowego formatu publikacje, przemysłowej skali operacje w social media od dokładnie 2013-14 roku. Na Wykopie wtedy to sie zaczeło dokładnie, z wielkim poparciem PiS i nagłą wygraną Dudy w punkcie kulminacyjnym jako efekt tego wszystkiego.
Jak będziecie kiedyś na lotnisku to polecam przejść się koło wyjść do samolotów lecących do UK. Sporo ludzi to wypisz wymaluj takie Mariusze z Brighton. Wielcy patrioci #!$%@? mać


@dudel02: z Norwegia to samo. Pamietam jak na lotnisku w Trondheim czekalem na samolot do Polski i trafilem na hardkorowa reprezentacje nawet jak na ogolne standardy. Wonsy, wywalone bebechy, ciuchy 4F [po tym nie cisne, to cecha charakterystyczna, zreszta sam chodze], fryzura
@M4rcinS tam płacą lepiej w przeliczeniu na zł za najprostsze prace i taki ktoś może dobrze zarobić ciężko pracując za funty i przywożąc je do polski zeby żyć za nie tutaj. w niektórych regionach to bardzo popularne