Wpis z mikrobloga

Wysylalem ksiazki i linki @trozek na przestrzeni ostatnich lat na temat legislacji UAP w kongresie, prace Vallee i Pasulki, linki do projektu Galileo na Harvardzie itd, wywiady z Garrym Nolanem nt efektow biologicznych itd. Takze ten Pan na pewno jest świadomy. Problem jest taki, ze na razie nie przedstawiono twardych dowodow na istnienie takich obiektow - Harvard np dopiero nad tym pracuje. Takze nikt publicznie nie bedzie na ten temat spekulował bo
@maly_ludek_lego: Ja natomiast odbyłem kilka lat temu rozmowę z Łysym z Astrofazy na temat roli i celów administracji państwowych w przypadku kontaktu z obcą inteligencją. Ogromne problemy z logiką,dość ograniczona wyobraźnia, wąskie myślenie. Od tej pory nie traktuje go poważnie w temacie "ufo" i nazywam Łysym z Astrofazy.
@Marek_Tempe: No dobra, przyznam się bez bicia, że nie śledzę uważnie tematu. Bądź tak uprzejmy i rzuć na zachętę czymś naprawdę mocnym i konkretnym, bo próbowałem się przez to przeklikać, ale 95% treści to rzeczy typu "hurr durr ufo". O chińskich balonach szybko udało mi się dowiedzieć tyle, ile chciałem wiedzieć, a tutaj bida aż piszczy z konkretami.
Drogi Łukaszu, cały problem tego zjawiska polega właśnie na masie mocnych rzeczy ale mało konkretnych oraz niewielkiej ilości tych konkretnych, nie wierze, że o tym nie wiesz, a przez to Twój wpis traktuję nieco prześmiewczo, może się mylę, oby. Temat tzw. "ufo" to nie jest coś co da się "przeklikać" w wolnej chwili i zabrać głos. Dlatego też pozwoliłem sobie złośliwie was tu wezwać jako "tuzy". Osobiście ubolewam, że nie interesuję Cię/was