Wpis z mikrobloga

@EvilToy: No, ale ja też mogę mięć więlką przyjaźń z moimi kolegami, totalnie emocjonalną więź, życie oddać za przyjaciela tej samej płci. Ale to nie czyni mnie homoseksualistą.

A problem jest taki, że my boimy się, żeby na przykład jakiś gej nie namówił naszych nastoletnich synów na seks. No chyba, że takie historie się nigdy nie zdarzały, to sorry.
No, ale ja też mogę mięć więlką przyjaźń z moimi kolegami, totalnie emocjonalną więź, życie oddać za przyjaciela tej samej płci. Ale to nie czyni mnie homoseksualistą.


@true-true: Ale ty teraz rżniesz głupa, czy na prawdę nie dociera o czym do ciebie piszę? Nie pojmujesz, że mężczyzna może kochać mężczyznę, jak heteroseksualny mężczyzna kobietę?

A problem jest taki, że my boimy się, żeby na przykład jakiś gej nie namówił naszych nastoletnich
A problem jest taki, że my boimy się, żeby na przykład jakiś gej nie namówił naszych nastoletnich synów na seks. No chyba, że takie historie się nigdy nie zdarzały, to sorry.


@true-true: A problem jest taki, że my boimy się, żeby na przykład jakiś heteroseksualny facet nie namówił naszych nastoletnich córek na seks. No chyba, że takie historie się nigdy nie zdarzały, to sorry.
jak heteroseksualny mężczyzna (kocha) kobietę


@EvilToy: co to dokładnie znaczy?

A problem jest taki, że my boimy się, żeby na przykład jakiś heteroseksualny facet nie namówił naszych nastoletnich córek na seks. No chyba, że takie historie się nigdy nie zdarzały, to sorry


@prawa_reka_sorosa: cały czas się zdarzają, ja też się bardzo boję o nasze nastoletnie córki. A teraz jeszcze się boję o synów.
@EvilToy: Moi rodzice niestety raczej nie darzą sie miłością. Ja poważnie pytam, co odróżnia miłość braterską od gejowskiej. Mnie się po prostu wydaje, że jedyna różnica to właśnie seks.
@true-true: jak będziesz miał syna geja to sam zdecyduje z kim się umówi to chyba nie jest jakieś trudne do ogarnięcia c'nie?

Ja poważnie pytam, co odróżnia miłość braterską od gejowskiej.

to co odróżnia przyjaźń od związku jesteś głupi że tego nie rozumiesz czy tylko udajesz?
albo po prostu nigdy nie byłeś w żadnym związku i się nie zakochałeś tez jest taka opcja i to dosyć prawdopodobna
oj słabo u was