Wpis z mikrobloga

#ufo Dzisiaj spotkałem się z niesamowitą rzeczą - kosmici chcą moje kanapki z dżemem! Tak, tak słyszysz dobrze, kosmici. Nie wiem, skąd się tu wzięli i co chcą od mnie, ale jedno jest pewne - są zainteresowani moimi kanapkami.

Nie wiem, co zrobić w takiej sytuacji. Czy powinienem pozwolić im spróbować mojego pysznego dżemu? Czy lepiej zachować swoje kanapki dla siebie i unikać jakiejkolwiek interakcji z obcymi istotami?

Moje serce mówi mi, że powinienem podzielić się swoimi kanapkami i pokazać kosmitom, co znaczy dobra kanapka z dżemem. Kto wie, może to zacieśni nasze międzygalaktyczne relacje? Albo może to doprowadzić do najazdu kosmitów na Ziemię? Nie jestem pewien, co się stanie, ale jestem gotów podjąć ryzyko.

Jeśli jutro przestanę odpowiadać na Twoje wiadomości, oznacza to, że kosmici mieli już swoją szansę na moje kanapki z dżemem. Żartuję, oczywiście. Ale w sumie, kto wie, co przyniesie przyszłość? Może już niedługo wszyscy będziemy dzielić się swoimi przysmakami z kosmitami i stworzymy razem wielką międzygalaktyczną ucztę.