Wpis z mikrobloga

@JesteMlodyGzGdyni: w teorii tak powinno być - uczysz swój mózg aby pracował inaczej i on powinien tak pracować nadal, ale żaden lek nie ma 100% skuteczności, tym bardziej ten.
Należy też brać poprawkę na kilka rzeczy
Pełny mechanizm działania SSRI wciąż nie jest do końca poznany. Lekarzowi będzie ciężko ocenić czy osiągnąłeś cel po np 6 mięs czy po roku więc to będzie bardziej Twoja decyzja - gdy Ty będziesz gotowy
@Kremufka2137: nałogowo zacząłem palić marihuanę w wieku 14-15 lat, paliłem codziennie w ilościach mniej więcej do 5g. W wieku 16 lat już zacząłem brać pixy, walić kryształ, brać benzo i tak naprawdę cały czas aż do 19 roku życia ciągle byłem na czymś. Rok temu postanowiłem zakończyć to wszystko i przestałem jarać, ćpać itp. (teraz mam 20 lat). Nagle gdy wszystko odstawiłem zaczęła pojawiać się u mnie bardzo silna nerwica lękowa.
@JesteMlodyGzGdyni: ja bym nadal brał esci, skoro miałeś taką ładną reakcję na nie za pierwszym razem to znaczy, że Twoja głowa dobrze ją znosi. To dobrze rokuje, w ogóle rzadko się słyszy, żeby ktoś był tak zachwycony początkami z SSRI jak Ty podczas tego 1 podejścia.
Obecny miesiąc to może być wciąż za mało aby w pełni odczuć działanie leku tego typu, chociaż już zbliżamy się do deadline'u - który zdaje
@Kremufka2137: najbardziej cierpię z braku zerowego libido, bo tak jak kiedyś wystarczyło mi tylko pomyśleć o kobiecie i od razu miałem wzwód, tak teraz mogłaby się przede mną rozbierać i mnie to nie rusza i to nie przez esci tylko przez nerwice bo jak zaczynałem brać esci to wbrew temu co mówi się o ssri, bardzo mi pomógł.. w koncu moglem uprawiac sex. znowu pół roku męczę się z tym zerowym