Wpis z mikrobloga

Już nie mam na screenie, ale potem porównywania że kiedyś tak było że mężczyźni utrzymywali rodzinę, w tym kobietę xd

No ale w sumie czemu ja miałbym jej cokolwiek dawać? No fakt, kiedyś tak było, ale jeśli każdy zarabia to czemu miałbym się dzielić na zachcianki? Szczerze mówiąc ja nie rozumiem czemu miałbym dawać większą część nawet na wspólne wydatki, no ale o to mniejsza - średnio mi się widzi dorzucać na szmaty z zalando xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pieniadze
Goronco - Już nie mam na screenie, ale potem porównywania że kiedyś tak było że mężcz...

źródło: temp_file.png7848155528482529990

Pobierz
  • 31
@Goronco: zależy co dostajesz w zamian i ile to dla ciebie warte. jeżeli razem chcecie budować wspólne życie, to co innego niż przygodna znajomość, ale brzmi to jak zwykły deal
@Goronco: Mieszkacie razem? Planujecie wspólną przyszłość? Jak to tylko przelotna znajomość / nic poważnego to spoko, nie masz co myśleć o wydawaniu kasy jak nie chcesz. W przypadku związku i zakładania rodziny sytuacja się zmienia.
@lexico przeciez napisałem, że nie wyobrazam sobie wysyłać co miesiąc pieniędzy? Można komuś prezent sprawić jak Cie stac i wiesz, że coś się jej bardzo podoba, ale nie że sponsoring co miesiąc xd
@AnonimoweLwiatko: Jestem w związku z rozowa z ktora chce być już do konca zycia, planujemy wspólną przyszłość i nie wyobrazam sobie żebym jej fundował ciuchy co chwile czy dokładał się do ciuchówxd jak wogole mozna byc z kims kto nie ma normalnego podejscia do wlasnego budzetu i wydaje kase ktorej nie ma xd Zgadzam się z tym, że jeśli jest się w związku małżeńskim to znika ta zasada o dokładaniu się