Wpis z mikrobloga

@bo-banley: Też tak myślę. Prawdopodobnie "balonik" zagiął czasopprzestrzeń i zniknął razem z lecącym za nim Sidewinderem. W końcu czy ktoś widział ten pocisk który nie trafił za pierwszym razem? Otwórzcie oczy!
jak każdemu ignorantowi, który zamyka się w swoich przekonaniach


@bo-banley: Oj tak tak. Idź tam jeszcze wierzyć w opętania i egzorcystów czy tam leżenie krzyżem w kościele co ma pomóc na to opętanie. W końcu jak nie wierzysz to jesteś ignorantem i się zamykasz w swoich przekonaniach xD
@some_ONE: A wiesz, że mimo twoje przykłady to nie moja bajka to wolałbym pochopnie nie oceniać, bo w przeciwieństwie do ciebie jestem świadomy tego, że jako ludzie mało wiemy o naszym wszechświecie, a ty z każdym komentarzem tylko potwierdzasz, że po prostu kpisz sobie, bo wierzysz w swoją wizję świata, której nie chcesz żeby cokolwiek ci rujnowało. Ten portal ma na pęczki takich jak ty i idzie już do tego przywyknąć.
@some_ONE: Nie opierasz się na żadnych "racjonalnych przesłankach", tylko na takiego pozujesz jak instagramowa modelka trzaskająca fotki z hantlem na siłowni. Idź już nie zajmuj mojego czasu.
Nie opierasz się na żadnych "racjonalnych przesłankach"


@bo-banley: Bo ty tak powiedziałeś? Tak samo nie wierzę w kosmitów którzy przylecieli na Ziemię jak i nie wierzę w opętania czy Boga. Jak pojawią się sensowne przesłanki czy dowody to może wtedy zmienię zdanie.

tylko na takiego pozujesz jak instagramowa modelka trzaskająca fotki z hantlem na siłowni


Ty za to pozujesz na wielce oświecony umysł, a to tylko dlatego że wierzysz w teorie