Wpis z mikrobloga

Wkleić tutaj Radka i będzie pasowało idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Korwinowi rośnie konkurencja.


@BlueTony: DOKŁADNIE! Korwin mówiący o homoanglosasach albo o tym że pod Rosyjskim butem się dobrze żyło w przeciwieństwie do reżimu lgbt, to dokładnie to samo co Sikorski mówiący o tym że powinniśmy być częścią projektu NS albo o tym jak neutralizować militaryzm Rosji. Sikorski ostatni pieprzy głupoty ale tutaj nawet bez kontekstu widać
DOKŁADNIE! Korwin mówiący o homoanglosasach albo o tym że pod Rosyjskim butem się dobrze żyło w przeciwieństwie do reżimu lgbt, to dokładnie to samo co Sikorski mówiący o tym że powinniśmy być częścią projektu NS albo o tym jak neutralizować militaryzm Rosji. Sikorski ostatni pieprzy głupoty ale tutaj nawet bez kontekstu widać o czym on mówi.


@suluf: no, co prawda pod pewnymi względami do Korwina mu jeszcze troszeczkę brakuje, ale jeszcze
jeszcze troszeczkę brakuje, al


@BlueTony: To jest przepaść, codziennie by wrzucał obrazki NS i podziękowania dla USA by mu życia nie starczyło żeby dojść do standardu JKM

@suluf: Powiedz mi co w takim przypadku przewidują procedury NATO? Bo w sytuacji kiedy członek NATO zostaje zaatakowany przez agresora spoza paktu to mniej więcej wiem.


@BlueTony: https://incasumagazine.nl/magazine/in-casu-magazine-nr-24/what-if-nato-members-go-to-war-against-each-other/

@suluf: No tak, wcale nie było planu tanie surowce z Rosji w zamian
@suluf: @WaveCreator Powiedział to po inwazji rosji na Gruzję, fałszowaniu i ustawianiu wyborów na Ukrainie i podporządkowaniu jej rządów. Nie pamiętam czy już wtedy nie szczekały kacapy o NATO sprzed 1997. A to nie on też nazwał Kaczyńskiego rusofobem jak poleciał do Gruzji właśnie? XD Lubię Sikorskiego nawet, ale nie róbcie z niego super przenikliwego obserwatora w każdym przypadku, bo tu po prostu to było śmieszne, ale na pewien sposób wpisywało
To jest przepaść, codziennie by wrzucał obrazki NS i podziękowania dla USA by mu życia nie starczyło żeby dojść do standardu JKM


@suluf: Nie skreślaj tak łatwo Radka jeszcze się wyrobi.

https://incasumagazine.nl/magazine/in-casu-magazine-nr-24/what-if-nato-members-go-to-war-against-each-other/


@suluf: "Since the Treaty itself doesn’t have explicit provisions on governing a war between NATO allies, the consequences for such actions are not perfectly clear. However, the Treaty gives guidelines which could provide a potential, yet discussable answer.
@sveq91: nic nie ucinałem. Poszperalem na Mirko z 2014 i po prostu jeszcze raz wrzuciłem. Temat na czasie. Nic się nie zmieniło w tej kwestii. No moze prócz tego że platfusy teraz wypierają się tego co kiedyś mówili.
jak widać nadzieje były złudne i naiwne.


@BlueTony: @Szalom #!$%@?ąc od Sikorskiego, mówi Wam coś zapewne idea wielkiego resetu w stosunkach z Rosją za prezydentury Obamy, która upadła w okolicach 2013 roku (ale po ataku na Gruzję).
Można zatem powiedzieć że Amerykanie to debile?
@NieBendePrasowac: Przeciez ja nawet do tego nawiązałem i zasugerowałem że Sikorski pewnie od amerykanów usłyszał to o rosji w NATO bo brylował już wtedy na amerykańskich salonach to podsłuchał to i owo. Co nie zmienia faktu że niezmiernie śmieszą mnie jego wielcy obrońcy piszący że wcale rosja nie #!$%@?ła do 2014 roku
A co tutaj tak naprawdę zmienia kontekst i kiedy


@BlueTony:

W latach ok 2005 - 2014 USA jawnie wysrało się na wschodnią flankę NATO i Polska musiała sobie jakoś sama radzić z ruskimi.
@vitovia: oczywiście wykopki nie mogą pamiętać jak była postrzegana Rosja jeszcze przed inwazją na Gruzję i skąd takie głosy się brały. Rosja w NATO i Unii Europejskiej to były życzenia wielu polityków, które nie były wszakże na tam i teraz, tylko długofalową perspektywą. Liczono, częściowo słusznie, częściowo złudnie, że przede wszystkim poprzez stabilną wymianę handlową Rosja dołączy ostatecznie do bloku zachodniego, będzie się demokratyzować i liberalizować, co de facto oznaczałoby koniec