Wpis z mikrobloga

@Grooveer: ty się dziwnym trafem zawsze spodziewasz tego co pasuje do twojej narracji. Dziś piszesz jak to gospodarczo ruscy są potęgą, a jeszcze wczoraj było jak to 8 mln ofiar mogą poświęcić, bo takie mają zasoby. Dostajesz jakieś specjalne wytyczne czy na bieżąco wymyślasz?

Wszyscy trzęsą się i boją. PKB stanów i unii jest 66x wyższe niż ruskich przed wojną. Mogą sobie dozować promilami pomoc na Ukrainę, a mimo to wystarczy.
@Grooveer: Ale to nam się tłumaczysz? Skoro będzie miała to niech ma i niech prowadzi. Wrzucasz jakieś gówna, powołujesz się na jednych "ekspertów" pomijając to, że inni twierdzą coś całkowicie innego. Manipulujesz i próbujesz zasiać panikę, a wszyscy mają na ciebie i twoje prowokacje wywalone, bo o ile na początku mogło się to wydawać "neutralne" tak teraz nikt tego nie kupuje.
@Grzesiok: wygra jak odzyska wszystkie utracone tereny od 24.02.2022r. Ktoś niezorientowany jeszcze pomyśli, że Rosja wycofa się z wojny w tym roku z powodu braku pieniędzy z tych wpisów wychwalających sankcje a to gówno prawda. Postanowiłem być przeciw wagą do tych hura optymistów.
@Grooveer Cieszę się że mnie cytujesz, bo mniej więcej to miałem na myśli, że 2023 jest już zabezpieczony, ale o 2024 toczą się już rozmowy.

Ja się tam jestem prosty chłopak i nie wierzę w cuda, ale wierzę w USA i NATO.
@N331

@Grooveer: do bankructwa. A ile Rosjanie wytrzymają w takich warunkach niedoboru i inflacji?


Większość ekspertów mówiła, że im się sypnie do końca 2023 i według mnie to się spełnia, a to mówili w połowie 2022.
Cieszę się że mnie cytujesz, bo mniej więcej to miałem na myśli, że 2023 jest już zabezpieczony, ale o 2024 toczą się już rozmowy.


@ArtBrut: nie cytuję cię. Nawet nie zauważyłem, że coś takiego napisałeś. Przeczytałem artykuł z Gazety Prawnej. Ale możesz się cieszyć, że napisali to co ty napisałeś wcześniej.
@ArtBrut: ty to zdajesz sobie sprawę w jakich warunkach żyje większość Rosjan? Wiem że wykopki mają pamięć złotej rybki ale przypominam że oni kradli Ukraińcom kible i pralki z domów. Na czołgi i rakiety będą mieć pieniądze w tym są samo wystarczalni. Ukraina nie. Nie wiem czemu wy wypieracie fakty.