Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pandillero ostatnio zapytalam mojego ojca przed czym tak ucieka, bo on zawsze dokads by pojechal, zawsze go gdzies nosi, a on ze nie wie, ze zawsze tak się czuł. to my mowie ze dobrze by było, żeby się nad tym zastanowil, bo tak się nie da żyć, cały czas na coś narzeka, rozwiąże jestem problem to znajdzie 5 innych, mowi ciągle ze rzuci to wszystko, ze ma już dosyć i takie #!$%@?
No jestem jego kopią tylko że jeszcze bardziej #!$%@?.


@PrawaRenka: tak działa negative force feedback ( ͡° ʖ̯ ͡°)

jak sie dowiedzial ze moja matka jest ze mną w ciąży.


@zbrodnia_i_kawa: czyli pewnie nie byłaś planowanym dzieckiem, to chyba typowe mieć problemy ze sobą będąc kinder niespodzianką xd
@Pandillero: Zadając pytanie, czy znamy swoich biologicznych ojców, powinieneś zauważyć, że nie jesteśmy w stanach w murzyńskiej dzielnicy. A przynajmniej jeszcze nie.
Czepiam się, ale czytając to, poczułem jakąś dziwność. Coś w stylu dziesięciu ludzi zebranych wokół siebie i nagle jeden zadaje twoje pytanie, gdzie oprócz niego samego każdy w grupie miał pełną rodzinę.
@zbrodnia_i_kawa: dodam, że kiedyś od jej koleżanek słyszałem takie powiedzonka śmieszne jak "można mieć wielu ojców ale matkę ma się tylko jedną" albo "lepsza jest najgorsza matka niż najlepszy ojciec". Ojciec w tym kraju to jest zawsze ten gorszy rodzic. Jakby się dało to madki p0lki by się do niego nie przyznawały tylko nazywałyby go druga osoba rodzicielska xD
@Pandillero wiesz co, nieplanowane dzieci tez można kochać. moje dzieci były "dopuszczone", w tym sensie, ze nie planowalysmy, bo ale akceptowałam, ze mogą się zdarzyć i bardzo je kocham. ogolnie ojcow dobrych to szukać ze świecą i naprawdę wystarczy że ojciec jest i nie nienawidzi ich i to widać jak te dzieci odnoszą jako taki sukces w życiu.
Czepiam się, ale czytając to, poczułem jakąś dziwność. Coś w stylu dziesięciu ludzi zebranych wokół siebie i nagle jeden zadaje twoje pytanie, gdzie oprócz niego samego każdy w grupie miał pełną rodzinę.


@Internus: jak się nie ma kontaktu z innymi ludźmi niż rodzina to tak jest. Zobacz co tagowałem
@Pandillero to wynika niestety z zawodu jakie mężczyźni dostarczali tym kobietom, stad takie gorzkie, podejscie. dla mnie to kest niewyjasniony fenomen, dlaczego jest tak malo facetow prawych, opiekunczych, madrych, albo przynajmniej obecnych.
@Pandillero: Mój sp*erdolił z domu, gdy miałem 10 lat. W połowie lat 90. bawił się nieudolnie we własną działalność gospodarczą, pozadłużał się, gdzie popadnie, w końcu wierzyciele chcieli go dojechać. Zmarł 3 lata temu.
@zbrodnia_i_kawa: Gadziemu mózgowi kobiet imponuje coś innego, niestety. Te kobiety są podobne do tych partnerów, co sobie wybrały. Większość ludzi wybiera partnerów przez pryzmat relacji ze swoimi rodzicami, poprzez dopatrywanie się cech, które są im znane, które im imponują.
Najczęściej wskazywana cecha, jako porządana przez kobiety, to że mężczyzna musi być pewny siebie. No i wybierają takiego najpewniejszego siebie, a taki pewny siebie na ogół jest pewny siebie z głupoty i
dlaczego jest tak malo facetow prawych, opiekunczych, madrych, albo przynajmniej obecnych


@zbrodnia_i_kawa: bo łobuz kocha najbardziej i każda różowa musi się wyszaleć za młodu z takim a nie jakimś nudziarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) faceci zaczynają się orientować, że żeby zdobyć młodszą dziewuchę to muszą mieć parszywy a nie szlachetny charakter i populacja tych dobrych spada.
@zbrodnia_i_kawa: bo wszystkie sobie przekazujecie to jak wiedzę tajemną z pokolenia na pokolenie. Wyszalenie się to tylko eufemizm do puszczania się po pijaku, matki mówią to takim tonem żeby córki zrozumiały jak zezwolenie na pójście wixować do znajomego Oskara a one interpretują to jako zachętę do bycia szonem. To samo mówią córkom i tak się to koło toczy. Faceci się o tym zorientowali i stąd masa artykułów w wysokich obcasach, wyborczej,