Wpis z mikrobloga

6 Dni temu został zestrzelony balon, tego samego dnia zostało potwierdzone, że to balon szpiegowski chin, pojawiły się nagrania oraz udokumentowane wyłowienie obiektu.

2 Dni temu został zestrzelony kolejny obiekt, opisany jako „cylindryczny i srebrno-szary” bez przymocowanego balonu i bez widocznych środków napędu, czy unoszenia, po zestrzeleniu, sekretarz prasowy pentagonu rozmawiał z dziennikarzami, wkrótce mieli zbadać obiekt i podać więcej informacji, od tamtej pory cisza, zero informacji, zdjęć, video, coś długo to trwa. Wczorajsza sytuacja z Kanady, to samo, podobny obiekt, zestrzelenie obiektu, konferencja, więcej informacji niedługo. Już dawno mogliby powiedzieć, że to chiński dron i uciąć spekulacje. Może boją się eskalacji, ponieważ musieliby zareagować i przyznać, że nie radzą sobie z wyłapaniem chińskiej technologii.

#ufo #uap #usa #chiny #wojna
Heekate - 6 Dni temu został zestrzelony balon, tego samego dnia zostało potwierdzone,...

źródło: Screenshot_30

Pobierz
  • 15
Może boją się eskalacji, ponieważ musieliby zareagować i przyznać, że nie radzą sobie z wyłapaniem chińskiej technologii.


@Heekate: może być również całkowicie na odwrót, może to być również jakiś temat zastępczy, ale co takiego chcieli by ukryć, żeby musieli zrobić aż takie zamieszanie?

@wwkbt czemu wykop tak dobrze przyciąga idiotów, dla których dyskusja na temat potwierdzonych ostatnich wydarzeń oznacza bycie szurem?
@LubieHardkor: Może kryją temat wybuchu pociągu z chemikaliami w ohio jak już ktoś dzisiaj pisał. Może jest na tyle poważny że będzie trzeba wysiedlić teren na x lat a ludzie którzy to teraz wdychają będą mieć stopione płuca. Albo są to faktycznie chińskie bezzałogowce które obnażają amerykański system wykrywania obiektów powietrznych i jadą z narracją kosmitów żeby się podatnik nie #!$%@?ł że podatki które płaci na wojsko idą w błoto.
Może jest na tyle poważny że będzie trzeba wysiedlić teren na x lat a ludzie którzy to teraz wdychają będą mieć stopione płuca


@Qbon1802: o #!$%@?, ale mi tym tekstem głowę popsułeś, czytałem właśnie artykuły o tym, i podobno w samym ohio można już przebywać, ale ludzie w to nie wierzą, gdyż badacze sami nie wiedzą jakie będą skutki długodystansowe, dodatkowo firma, która to przedstawia, jest odpowiedzialna za to zdarzenie, dla
żeby się podatnik nie #!$%@?ł że podatki które płaci na wojsko idą w błoto.


@Qbon1802: o, to u nich jest bardziej stanowcze podejście gdy politycy rozpierdzielają pieniądze podatników na prawo i lewo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Qbon1802: miejmy nadzieję, że szybciej bo temat naprawdę mnie zaciekawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale jeden mirek fajnie to podsumował, że jak wnukom będę opowiadał, że w ciągu kilku lat przeżyłem pandemię, wojnę i najazd ufo to pomyślą sobie, że leków zapomniałem wziąć :D
@LubieHardkor: Też mnie to ciekawi ale myślę jednak że będzie podobnie jak z przewodowem - tuszowanie tematu domniemanym wybuchem pyłu zbożowego, potem wybuchem rakiety ukr, tajemnicza ucieczka ławrowa z g20 w międzyczasie, obsrany dudu który ledwo co dukał i finalne wyciszanie tematu o którym za rok już mało kto będzie pamiętał. Dzisiaj o tym co tam wybuchło wiedzą tylko oficjele polscy, ruscy i natowscy a nam wciskano wersję ukraińską niepopartą żadnymi
2 Dni temu został zestrzelony kolejny obiekt, opisany jako „cylindryczny i srebrno-szary” bez przymocowanego balonu i bez widocznych środków napędu, czy unoszenia


@szuleer: chyba bardziej chodzi o takie fragmenty jak ten "2 Dni temu został zestrzelony kolejny obiekt, opisany jako „cylindryczny i srebrno-szary” bez przymocowanego balonu i bez widocznych środków napędu, czy unoszenia" jak z jakiegoś archiwum x dla 12 latków. edit: widze że cytowanie też zajebiście dobrze działa na wykopie
@wwkbt: dlaczego szurski? Ja tez lubię pogadać o kosmosie. Szurami prędzej można nazwać ludzi, którzy wierzą w dobrotliwego Boga, który spuszcza na nich całe zło za grzech pierworodny czy coś tam, a oni dalej go wielbią.
: co szurskiego jest w przypuszczeniach, że to chińskie latające obiekty według ciebie?

@szuleer nic nie ma, @wwkbt po prostu jakiś czas temu nauczył się nowego słowa i teraz powtarza dla utrwalenia