Wpis z mikrobloga

#przegryw

Chłop jest moim idolem xD wczoraj go odkryłem XDDD Maleńczuk giga chad!!!

Prawda jest taka, że p0lki po 26 roku życia to terminatory wysysające z mężczyzn zasoby i całą radość z życia. A już po 30 roku życia to TRAGEDIA. Zabawne, że gość, który pewnie miał czterocyfrową liczbę partnerek w swoim życiu głosi "incelskie" poglądy na temat kobiet xD jak widać incele i chady mają właściwy obraz kobiet, a normiki copeują i stawiają na piedestale witaminki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder
KRZYSZTOFDZONGUN - #przegryw 

Chłop jest moim idolem xD wczoraj go odkryłem XDDD Mal...
  • 34
@olaf_wolominski: ale co to za jakieś zdziwienie, że ładni ludzie maja większe zainteresowanie płci przeciwnej? Jak ktoś jest przystojny, a #!$%@? czy będzie nieśmialy, to i tak nic nie stworzy. Dla was blackpill to to, że przeciętny polak kartoflak nie może byc w związku, bo nie jest chadem.

I fajne mam mierne geny jak wyciskam ponad 130kg na klatkę i mam sylwetkę jak grecka rzeźba, no ale troll z wykopu wie
Ja mam rekord 160 i co? Też mam #!$%@? geny, w XXI w. morda i wzrost to wszystko.


@DzazesOrozes: przy jakiej wadze? Już to widzę.

Morda i wzrost to nic przy tym czy jesteś pewny siebie i ogarnięty. Nie ma nic bardziej odpychajacego niż wstydliwy i nie ogarnięty społecznie chłopak
@olaf_wolominski: 19 letnie oskarki na silowni ledwo 60kg kilka razy podnoszą i wygladają jak więźniowie z Auchwitz.

XDDDDD nie ma to jak profesjonalnych trojboistów czy innych strongmenów porównywać do naturali. Weź pisz lepsze baity jak coś