Wpis z mikrobloga

Cześć

Kupiłem wagę Huawei Scale 3.

Pokazuje mi, że mam 45% BF. Poprzednia waga pokazywała mi 34%. Możliwy jest taki wynik, czy raczej coś jest nie halo z wagą?

hop 30 lat, 173 cm , 98 kg wagi. Raczej siedzacy tryb zycia i praca biurowa.

Moja sylwetka prezentuje się w polowie między tym co jest na zdjęciu 30% i 40% (nawet delikatnie blizej tego co jest 30%)

Liczę na poważne komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Że jestem grubasem i mam schudnać - zgadzam się i właśnie jestem w trakcie

#dieta #chudnijzwykopem #redukcja #dietetyka #waga #mirkokoksy
Pobierz Giz234 - Cześć

Kupiłem wagę Huawei Scale 3. 

Pokazuje mi, że mam 45% BF. Poprzednia...
źródło: Zrzut ekranu 2023-02-11 205251
  • 18
@Wojtas_elo: Póki co nie konfrontowałem, ale mam w zamyśle wybrać pomierzyć się u jakiegoś np. dietetyka konkretną wagą.

w każdym razie pomiar 30,7 % brzmi dość wiarygodnie. Nawet jakby to miało być +/- 3%
@Giz234: dokładnie o to mi chodzi, jakbym wiedział że taki jest błąd pomiaru to sam bym se taką kupił. Jakbyś kiedyś się wybrał gdzieś profesjonalnie zmierzyć to jak będziesz pamiętać daj znać jak to wypadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wojtas_elo: Na razie pokazuje mi codziennie bardzo zbliżone wyniki (30.6, 30.7, 30.8). Także do ewentualnego monitorowania różnic względem tych odczytów wydaje się OK
@Giz234: i między pierwszym a ostatnim dniem jaka jest różnica wskazań %BF na wadze?

Swoją drogą jak na chłopa 100kg to masakra, że tak wolno waga Ci leci. Chyba, że masz bardzo małą aktywność.
@Wojtas_elo: pierwszy - 30,9% (12/02) dzisiaj 30,6%)

Dzisiejsza waga 97,55 kg

Startowałem od 102,5 kg - 25 dni temu. Uważam, że spadek wagi jest odpowiedni.

A moja aktywność jest bliska zeru (2000-5000 kroków dziennie) i raz w tygodniu na rower 30-60 min. praca siedząca
@Giz234: w sumie patrząc na ostatnie dwa tygodnie to racja, wychodzi taki 1kg/tydzień.
A waga coś kłamie chyba jednak bo wychodzi na to jakbyś w ogóle nie palił tłuszczu, a to chyba niemożliwe skoro już 5kg poszło (a raczej nie jest to sama woda...)
@Wojtas_elo: @Wojtas_elo, waga w użytku dopiero tydzień, a dietac od 25 dni. Niemniej jednak tak jak wspominałem we wcześniejszym wpisie - raczej waga "mierzy" na podstawie wzoru, a nie realnego pomiaru składu ciała