Wpis z mikrobloga

w mmorpg


@jozinzbazin_bozy: te gry nie maja nic wspolnego z mmorpg, jedynie ER ma otwarty swiat w odroznieniu do korytarzowych soulsow i tyle. "multiplayer" jest tu zredukowany do tego ze mozesz sobie czasami przyzwac kogos do pomocy narazajac sie jednoczesnie na to ze was ktos najedzie i bedziecie walczyc, albo po prostu mozesz sie zglaszac do walk miedzy graczami.

ogolnie te gry to takie gry w ktorych przeżynasz sie przez lokacje
@jozinzbazin_bozy: wlasnie ogrywam ER i wczesniej tez w nic w tym stylu nie gralem, wiec rozumiem twoje pytania, ale.... po prostu kombinuj. Troche potrwa zanim ci sie mozg przestawi, ze ta gra nie prowadzi za raczke. Tutaj nie tylko twoja postac zdobywa doswiadczenie, ale i ty sam grajac w te gre. Nie poddawaj sie. Wytrzymaj do pierwszych sukcesow to cie potem tak wciagnie, ze nie bedziesz mogl sie oderwac :)
@Tulej_Tulejka: stary 3 dzień robie podejście i stoję ciagle w tym samym miejscu oczywiście przysłowiowo bo tak naprawdę nie wiem gdzie iść nie wiem co robić nie wiem co z czego gdzie mam zdobyć to dlaczego iść np tam a nie gdzie indziej, jak zdobyć broń jak znajdę ci kolwiek sens tej gry bo chodzę jeżdżę na tym wierzchowcu którego dostałem na początku i nic a nic stary… obejrzałem 4-5 poradników
@jozinzbazin_bozy: dasz radę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jaką grasz profesją?
na początek naucz się walczyć bronią, którą masz i tlucz tych żołnierzy w pogrobnie. zbieraj runy i rozwijaj cechy. Chodź na razie tam, gdzie jako tako możesz przeżyć i przy okazji zbierać runy. Do zwiedzania przydaje się mapa, więc zbieraj ją. A w ogóle to nierzadko można zdobyć przedmioty, po prostu galopując Strugą i wykradając je, zanim