Wpis z mikrobloga

Chłopaki nigdy nie brałem psychotropów nawróciła mi się depresja z stanem lękowym (napady lękowe) żyje xanax'em staram się brac 0.5mg co 2 dni xD
Nie wychodzę z domu bo nie czuje potrzeby w ogóle odciąłem sie nawet od grania włączam po 2 min wylaczam nawet skupić się nie moge.
Jestem przewrażliwiony.. dostałem od psychiatry pregabalina plus betesda (escitalopram) pregabaline brałem 75rano i wieczorem. Zalecane było 150 wieczoerem.. Trochę mi pomogła bo nie wiem miałem taki Nawrot że co chwile patrzylem czy mi serce bije itd. Ale po półtorej tygodnia odstawilem bo zwyczajnie czułem że to słabo dziala na ten niepokoj który odczuwam.. I tylko się złościłem i płakałem w około.. escitalopram nie brałem bo się boję tych leków ja się boję nawet jakiś apap brac do benzo.. w sensie napewno bym się nakręcił po takim miksie i wiadomo do czego doporowadzi. Dostałem skierowanie na odzial nerwic depresji tam gdzie się spi nie wiem jak to się pisze poprawnie xd. Mam dzwonić 16 lutego. Ale nie wiadomo czy mnie przyjmą. Moje pytanie brzmi wykopki co zrobic? Wiem też że można zadzwonić na szpital psychiatryczny powiedzieć że się ma problemy z nerwami bo rzeczywiście mam. Ale zabiorą mnie na odzial zamknięty a ja tam nie chce. Ja chce ludzi którzy mają to co ja bądź podobne żeby się poznać może mi ulży. Błagam powiedzcie mi co mam zrobić bo nie wytrzymie.
#psychotropy #antydepresanty #xanax #ssri
#problemy #depresja #nerwica #leki
  • 14
staram się brac 0.5mg co 2 dni xD

czemu? i tak się uzależnisz xd

Zalecane było 150 wieczoerem.. Trochę mi pomogła bo nie wiem miałem taki Nawrot że co chwile patrzylem czy mi serce bije itd. Ale po półtorej tygodnia odstawilem bo zwyczajnie czułem że to słabo dziala na ten niepokoj który odczuwam


150mg to nadal mało, 300-450 na lęki to normalne dawki dla pregabaliny.

escitalopram nie brałem bo się boję tych
@10129: co do pytanie odnośnie xanaxu to biorę jeżeli czuje już że mi się somatyzacja zwiększa np pulsowanie czuję żyły jak na palcach mu pulsuje albo jak czuję że niepokoj mi się zwiększa. Co do pregabaliny może zrobiłem błąd że odstawilem mogłem zwiekszyc dawkę ale przy pierwszych kilku dniach zmywał mi się obraz niewyraźnie widziałem potem jak zamykałem oczy widziałem jakieś obrazki nie potrafię wyjaśnić. Ale na hypereal pisze o tym
Co do pregabaliny może zrobiłem błąd że odstawilem mogłem zwiekszyc dawkę ale przy pierwszych kilku dniach zmywał mi się obraz niewyraźnie widziałem potem jak zamykałem oczy widziałem jakieś obrazki nie potrafię wyjaśnić

no ja nie rozpoznawałem własnego głosu i świat się wydawał jakiś oddalony na początku. ona może nieco dysocjowac

Ogólnie jeszcze dochodzi coś takiego że ja czułem że nie boje sie aż tak ale cały czas nie byłem spokojny po tym
@10129: pregabaline mi przypisała w głównej mierze dlatego że miałem bole neurologiczne. Ale zauzywazlem też że ona nasiliła bole bądź pojawiły się bole gdzie wcześniej nie miałem xd . Według tej strony co wysłałeś to ta setralinka i paroksetyna jest bezpieczniejsza od escitalopram. No ale ogólnie wolałbym iść na ten odzial nerwic. Ogólnie dużo się naczytalem o tym co się po niektórym po ssri dzieje i mam obawy. Ale podejrzewam że
wszystkie są bezpieczne, jakis mały procent może mieć problemy ludzi i tyle. tak jak ktoś może po panadolu skonczyć w szpitalu jak ma pecha.
jak nie ssri to może moklobemid?

Ale podejrzewam że jak zjem porządną dawkę benzo to co innego ???

nie wiem do czego to było. co innego? jak zjesz dużo to zerwiesz sobie film xd

ssri/snri moga przez pierwsze pare tygodni nasilać leki tak ogólnie

na objawy somatyczne bywa
@10129: z tym benzo chodziło o dodatek do ssri na te 2 tygodnie zanim się wkręci. Ale mam nadzieję że jednak mnie wezmą na ten szpital. Dziękuję za podstawienie na duchu jak wyzdrowieje wyślę Ci na coś dobrego????????
@Liamsi: pregabalina i escilatopram to scam, nie warto tego syfu brać. Strata kasy. W dodatku jak sam wiesz są te tabletki niebezpieczne. Oddziałów psychiatrycznych nie warto, mega dużo zmarnowanego czasu, a nawet niewiadomo czy to cokolwiek pomoże.
@Kamilo67: Tylko ze ja mam stary taką somatyzacje że szkoda gadać nie mogę spać nawet jak usnę budzę się co chwile. Cbd mi pomagało to takie ssri tym bardziej pomoże. Ja mam inne doświadczenia z szpitalami każdy kto odemnie wszedł tam wszedł zdrowy:pp
Update dzisiaj chłopaki byłem na izbie przyjęć do psychiatryka #!$%@? tyle emocji dawno w życiu nie miałem koniec końców odpuściłem sobie jak wróciłem do domu to odrazu poszedłem spać byłem taki zmęczony tym stresem. Czekam na ten odzial nerwic. ????????
Update ludzie prawie 2 miesiące siedzę w domu
#!$%@? ashwagandhe do tego zamówiłem sobie rozaniec górski (ktory dziala jak imao chyba) międzyczasie skończyłem buteleczkę cbd moja psycha poprawa mniej więcej 30%
Teraz mi dokucza bardzo lęk fizyczny aniżeli psychiczny. Spróbuję trazodon. Jak nie to wracam do benzo #!$%@? ja nie jestem ćpunem mam rodzinę nawet do pracy iść nie mogę bo spinaja mi się wszystkie mięśnie kiedyś brałem ciągiem 3 miesiące benzo