Wpis z mikrobloga

@Javert_012824: To jest ustawka i cyniczne działanie. Konfa dobrze wie, że bez szurskiego elektoratu może mieć problemy z przekroczeniem progu, a jednocześnie trzeba zrobić wszystko, żeby przy partii zostali ci względnie normalni ludzie, którzy jeszcze wierzą, że "oni chcą obniżyć podatki" a niekoniecznie łykają wizję świata z Russia Today.
Stąd z jednej strony tolerowanie tłiterowych odpałów Korwina i Brauna promującego Sykula czy Pitonia, a z drugiej Winnicki mówiący, że Rosja była
@Javert_012824: Dawno temu słyszałem opinię, że rolą korwina ma gromadzanie wokół siebie małego procenta osób o poglądach libertariańskich, a potem ośmieszanie idei i w ten sposób zapobieganie, żeby na scenie politycznej nigdy nie powstała licząca się siła polityczna, która mogłaby namieszać. Wydawało mi się zawsze to w kategoriach teorii spiskowej, ale patrząc na karierę korwina i jego postawę po 2022 i to, że stało się jasne ile ruscy finansowali różnych ruchów
Dawno temu słyszałem opinię, że rolą korwina ma gromadzanie wokół siebie małego procenta osób o poglądach libertariańskich, a potem ośmieszanie idei i w ten sposób zapobieganie, żeby na scenie politycznej nigdy nie powstała licząca się siła polityczna


@Vistu: dokładnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to Korwa mówi "komuniści dogadali sie w magdalence z solidarnością, że w Polsce nigdy do władzy nie dojdzie prawica". Zapomina tylko dodać