Wpis z mikrobloga

#praca
#pracait
#januszex
Pracuję na etacie jako grafik od wizualizacji, mam bardzo fajnych ludzi w biurze tak, że czasami nawet nie czuję, że jestem w pracy.
Jednak zachowanie szefostwa i zarobki to porażka.

Nie chcę niczego zmieniać ze względu na współpracowników, no ale pieniążków trochę brakuje..

Wyczytałem, że jest coś takiego jak działalność nierejestrowana, że można ponad 1k dorobić bez zakładania firmy. Czy jako grafik robiący wizualizacje mogę to sprzedawać jako produkty cyfrowe?

I najważniejsze.. czy muszę poinformować swojego pracodawcę, że właściwie to pracuję też dla konkurencji?
  • 7
@mathias94 ja pracuje dużo z ludźmi, także łatwo, ale rozumiem, że nie wszystkim to przychodzi z łatwością.

Dalej podtrzymuje moja opinie, jakby nie bieda przycisnęła, to nie miałbym czasu i chęci na sentymenty.
jest taka Strońska use.me wystawiałem przez nią kiedyś trochę faktur, pobierają trochę prowizji wiadomo ale żeby dorobić to spoko, później przysyłają pit
@mathias94: nie moja sprawa ale mordo, do pracy chodzisz dla pieniędzy a nie dla znajomosci, jeśli znajdziesz robotę za znacząco lepsza kwotę to bym się nawet nie zastanawiał, znajomi z pracy na chleb kasy nie dadzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)