Wpis z mikrobloga

Ogarnia ktoś od czego zależy długość oczekiwania na trade pomiędzy kontami bez apki?
Na dwóch kontach, gdzie mam w znajomych te konta, na jednym trade trwa 1 dzień, na drugim nadal 15. Poziom steam ten sam.
Jak osiągnąć 1 dniowy freez na trade? Bo bym sobie farmę założył na drop nowych skrzynek jak wchodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo #steam
  • 8
@extaza161: nie jestem pewien czy na darmowych kontach dalej lecą skrzynki...chyba gdzieś czytałem, że trzeba mieć prime, a w takim układzie nie wiem czy Ci się aż tak zwróci inwestycja :P
Ogarnąłem już, 1 dniowy trade zamiast 15 robi się po roku od nawiązania znajomości z kontem.

Ogarnia ktoś gdzie teraz najlepiej idlować? Serwery typu idle nadal dropią, czy lepiej DM i wklepac komendę +right?
@extaza161: dropia bo wczoraj ogarnąłem skrzynki na 2 kontach :P...polecić mogę idle uwujka - mają 6 czy 7 idle serwerów i jak na pierwszy sie nie dostaniesz to z automatu wbija na kolejne... powodzenia ;)
@smut: Powiedz mi jeszcze, czy nadal jest tak samo, że jak dropnie jedna skrzynka, to druga dopiero za tydzień? Bo kilka kont mi inna skrzynka dropnęła i nie wiem, czy nadal idlować na tych kontach, czy relog.
@extaza161: imo bym robił tak ze idluje na wszystkich kontach do pierwszej skrzynki, a następnie idlował dalej...stosunkowo niedawno padły mi 2 skrzynki w jednym tygodniu, ale już dawno 3 nie widziałem (ostatni raz kilka lat temu)...więc imo na 2 masz dużą szanse, na 3 nie wiem...
@extaza161 co 2 minuty może przyznać dropa...mi na 2 kontach dalo po jakiś 10 i 40 minutach, ale nie ma reguły bo po dmach / mmach potrafi dać czasami od razu a czasami po kilku dniach