Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: Wiem że post to żart ale tak dla ciekawostki to tak wygląda zmienianie tapety w tym całym ultra trudnym linuxie nad którym czeba spędzić wiele godzin żeby wgl móc korzystać z sytemu i bez pozwolenia w postaci dyplomu technika informatyki wgl nie można tego zainstalować.
Catharsis - @SaintWykopek: Wiem że post to żart ale tak dla ciekawostki to tak wygląd...
@nostalgiwolf Witam linuksiarza, nie do końca zdrowego na umyśle ale witam

Odpaliłeś się jak typowy linuksiarz. Intelekturalne dno, bo ktoś taki ja jak mówiący prawdę wywołał u ciebie napad linuksiarskiej gorączki.
Kto znowu mówił o tym że ktoś kto zainstaluje Linuksa to nie znajdzie pracy?! Taka historie tutaj wymyśliłeś sobie ty i wyłącznie ty!

Historia mojego kolegi została tutaj idealnie przytoczona, bo instalacja tego systemu doporadzila do niemożliwości używania komputera!

Jaki miałbym
@Krzysztof53647: Typowe dla kogoś kto traktuje soft jak religie - wyzywanie i wyciąganie argumentów z tyłka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przedstawiłem stosowne argumenty, do których nawet się nie odniosłeś tylko odpowiedziałeś wyzywiskami. W jednym miejscu nawet przyznałem ci rację, no ale już tego nie raczyłeś zauważyć bo za mocno się oburzyłeś, że jakiś paskudny linuksiarz śmiał ci się sprzeciwić. Co do pracy, oto twój cytat: "żaden linuksiarz