Wpis z mikrobloga

Właśnie kłócę się z dziewczyną. Ona w porywie złości tak trzasnęła drzwiami zamykając się w pokoju że wypadł bolec z zawiasu i spadły drzwi. Kłótnia nie kłótnia ale jesteśmy w domu jej rodziców i drzwi naprawić trzeba. Ona zła na mnie #!$%@?ła nie żebym się nie dotykał bo ja cytując "nawet nie masz pojęcia jak te drzwi działają" xD
Po 15 minutach walki oparła drzwi o ścianę i jebla tym bolcem w kąt pokoju. Myślę sobie, to moje 5 minut, przyszedłem, wsadziłem bolec od zawiasu w obejme, obejmie wytłumaczyłem przy pomocy młotka że na ten bolec mocniej trzymać, założyłem drzwi i w ten oto sposób upokorzyłem swoją dziewczynę udając lepszego XDDDD

Specjalnie #!$%@?łem 10 lat w budownictwie żeby akurat tego dnia upokorzyć dziewczynę którą znam 4 lata.

Jestem najgorszym chłopakiem na świecie, #rozowepaski nie wiążcie się z robolami

#logikarozowychpaskow #zwiazki #zalesie #heheszki
  • 49
  • Odpowiedz
@Mawak: miałeś szansę nie być dziś robolem, ale jak zwykle musiałeś zabrać swoje robolstwo do domu. I w gości też.
A już ci tak dobrze szło z tym pragmatyzm i tą asertywność. Tylko heheszki, szpan i błoto ci w głowie :(
  • Odpowiedz
  • 152
@paliwoda-niegzeczny: robol z roboty wyjdzie ale robota z robola juz nie :(
Mogłem być informatykiem 15k albo debilem na taśmie w fabryce wyzysku, a zamiast tego wybrałem pomiędzy tylko po to by ją upokorzyć tej nocy
  • Odpowiedz
  • 6
@truchuo: Ja też sam już nie wiem czy zawiniłem tym że przeze mnie je #!$%@? czy tym że je naprawiłem by ją upokorzyć

Różowa sama w sobie nie jest problemem, nie mogę winić kobiety za to że jest mentalnie kobietą
  • Odpowiedz
@Mawak: mój kumpel przekazał mi kiedyś złotą myśl na całe życie, którą się tylko podzielę: jak focha się, to znaczy, że jej zależy. Jak się nie focha, to znaczy, że ma to już wszystko w nosie (albo d.upie).
  • Odpowiedz
@truchuo: ja nie mogę tego zignorować.



A OP ma jakieś wnioski patrząc po ostatnim więc powodzenia. OP się opanuje samodzielnie zanim mu ktoś związek naprawi lepiej i szybciej - pokazowo . OP jest budowlańcem a nie jakimś błaznem
  • Odpowiedz
@truchuo: ja nie mogę tego zignorować. "Focha bo kocha" to jest piosenka ukulele z YouTube, od dziewic dla dziewic.


@paliwoda-niegzeczny: odpaliłem i.... xD No nie, my jesteśmy stare chuopy i to myśli sprzed wielu lat, chyba jeszcze zanim powstał YT.
  • Odpowiedz
@Mawak: mówisz o tym jakby to była jakaś wysokospecjalistyczna umiejętność a to wystarczy nie być upośledzonym żeby to naprawić
  • Odpowiedz