Wpis z mikrobloga

Kolejny Piątek, kolejna stypa przeplatana z piciem koholu i podróżowania po internecie. Brak weny, czegokolwiek, w dodatku zbliżający się 14-lutego, Nie ukrywam od lat, od zawsze boli mnie ten dzień, ciężko to strawić.. ale nie o tym mowa, po prostu jestem tu, na tagu w kolejny weekend, odkąd sięgam pamięcią. Mniej się odzywam bo zabił mnie wewnętrznie ten nowy wypok, ktoś taki jak ja nie umie się przyzwyczaić nawet po miesiącu.. boję się co będzie wiosną, w dodatku kebab u mnie podrożał o kolejne 3zł, nie jest już na moją kieszeń. Mając 13zł poszedłem do kebabowni, mówię "małe rollo za 13zł poproszę" a on się na mnie patrzy jak na dziwaka.. spoglądam na ceny.. i 16zł widnieje na nowym menu. Tyle mnie tam widziano, over. Wydałem to koniec końców na alkohol.
#przegryw
#depresja #samotnosc ##!$%@?
DamianeX1X - Kolejny Piątek, kolejna stypa przeplatana z piciem koholu i podróżowania...

źródło: wojaksad3

Pobierz
  • 6
@Van-der-Ledre: Dla mnie to nigdy nie było życie, nie wyobrażam sobie siebie mając 30 lat. Jedyne czego będzie mi z tego świata brakować to tych wszystkich spierdotripów i dzielenia się z tym, siedzenia gdzieś w lesie, czy na łące późną wiosną i przeglądania wypoku, oczywiśćie w starej wersji. Cieszenia się przede wszystkim naturą bez żadnego normictwa wokół. Nie wiadomo co jest po drugiej stronie, to mnie powstrzymuje zawsze.