Wpis z mikrobloga

Witam i o zdrowie pytam. Odpowiada mi oczywiście głuche echo, bo niestety pewne rzeczy już się raczej nie odstaną jeśli chodzi o Wykop, ale nie gryzie się przecież ręki, która karmi - a jednak kilkanaście osób nadal czyta opisy cotygodniowych programów właśnie tutaj, na popularnym (no, niegdyś popularnym) Mirko. Witam też @Leszek_Milewski, który również na pewno czyta, bo na pewno dostaje o tym powiadomienie, bo system powiadomień działa coraz lepiej i lepiej.

No, ale już bez narzekania - o czym w Tetrykach? W Tetrykach jak zwykle - trochę o niczym, a trochę o pierdołach, trochę sucharów, a trochę żenady.

- Fernando Santos wylądował w Polsce i zaczynamy rozumieć, czemu Paulo Sousa nie lądował w Polsce
- camembert souvenir - czy wino z sera i pamiątek za 150 złotych to już powód do gównoburzenia?
- gównoburzenie wokół reprezentacji - w okresie mundialu naturalne jak oddech, dziś wymuszone jak kolejny sezon tasiemca
- nadzieje związane z Santosem: PRZYTEMPERUJE Lewandowskiego
- eksperyment myślowy: jak zostałby potraktowany tytuł "Brzęczek/Michniewicz PRZYTEMPERUJE Lewandowskiego"
- chwila przerwy na pozbieranie się po eksperymencie myślowym
- nadzieje związane z Santosem: odwiedzi Kamila Glika i dowie się sporo o Polsce od Kapitana Polski
- Stadion Narodowy - ty never tacz, a już 8 miesięcy pan Adam Gilarski spawa

Jest też trochę o szeroko rozumianej atmosferze wokół reprezentacji Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Roberta Lewandowskiego. No bo tak: Robert przez lata przy aplauzie kibiców mógł wymieniać selekcjonerów, kolegów z drużyny, współpracowników, gdyby kazał nam wszystkim, jako Polakom, skoczyć w ogień, to pewnie byśmy wszyscy chodzili poparzeni. A dzisiaj? Pomijając, że niektórzy liczą na obrazki Santosa orzącego pole Lewandowskim w chomącie:

- była specjalistka ds. PR Roberta Lewandowskiego: "wszyscy liczyliśmy, że Nawałka będzie trenerem"
- Tomasz Zawiślak, przyjaciel i bliski współpracownik Roberta Lewandowskiego: "to dla trenerów świetna sprawa, że mogą zderzać swoje pomysły z jednym z najlepszych piłkarzy świata"
- Cezary Kucharski: nasza sprawa została utajniona na wniosek Roberta Lewandowskiego, ja chciałem pełnej jawności
- czy Robert Lewandowski w okresie szukania głosów w plebiscycie France Football musiał bujać się na lianie w towarzystwie dziennikarzy z Nowej Zelandii, by przekonać ich do głosowania na siebie samego?

Jest też kącik Zbigniewa Bońka, w którym tym razem dwa krótkie tematy:

- w latach dziewięćdziesiątych nie mieliśmy szkolenia, trenerów i całego tego syfu, ale mieliśmy Panów Piłkarzy, nikt nie narzekał
- czy to dobrze, że taki sentymentalizm stosujemy w kontekście czasów złożonych z wódki, korupcji i zakładów fryzjerskich?
- czemu nikt nie mówi o Pokoju na świecie
- czy to dobrze, że przedstawiciel UEFA mówi o Pokoju na świecie, gdy zdaje się, że chodzi wyłącznie o zakończenie tego nieznośnego stanu zakazu robienia interesów z bezdusznym agresorem?

Inne pierdoły też gadamy, ale to już sobie trzeba otworzyć i posłuchać na własne uszy, bo muszę jechać po dzieciaki. Dzięki wielkie za opinie, komentarze, plusy, inne fajne rzeczy sprzed tygodnia, jesteśmy nieprawdopodobnie wdzięczni, że wytrzymaliście z nami kolejne 7 dni. To niesamowicie nakręca - świadomość, że jednak słucha tego ktoś spoza grona moich licznych kuzynów, wujów i innych członków bliskiej oraz dalekiej rodziny. Dzięki po tysiąc dziewięćsetkroć i osiem.

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #pilkanozna #reprezentacja #ekstraklasa #goalpl

Link do YT:
JakubOlkiewicz - Witam i o zdrowie pytam. Odpowiada mi oczywiście głuche echo, bo nie...
  • 6
@Jakub_Olkiewicz: czesc Jakub, czy mozesz wlaczyc priw? O co chodzi? Z wielkim zainteresowaniem przeczytalem Twoj wpis na weszlo odnosnie wiazadel i coz. Powiedzmy eufemistycznie ze narty w tym roku nie wyszly. Mam kilka pytan i prosb o porade.