Wpis z mikrobloga

to trzeba wzywać policję za próbę wyłudzenia pieniędzy. Od płacenia pensji jest pracodawca, a przyniesienie talerza jest już uwzględnione w cenie


@bzdr: no nie, możesz mieć w cenie a możesz mieć wyszczególnione na paragonie. Nikt nie wyłudza, info o opłacie jest w karcie.
normalne ceny jak na taki „lepszy” lokal w centum Warszawy. Jak byłem z trójka znajomych w steak housie w wwa to rachunek wyszedł na 2,5k. Przesada, ale raz na jakiś czas można wyskoczyć.


@duzeelobenc: zgadza się, na stekach też można popłynąć. Ale warto raz na jakiś czas :)
@Anakee: Zawsze mam bekę jak widzę w Polsce ile kosztuje woda/kawa w knajpach :D
Najlepsze jest to, że w zwykłej jadłodajni pyszny kompot, czy wode podadzą ci za symboliczne hajsy, a wynagrodzenie obsługi jest niewiele niższe niż w tych eksluzywnych knajpach ;)
Tak samo ilość frytek, nawet 100g nie dają a trzeba bulić 15ziko ;D
We Włoszech rozrzut cenowy jest o wiele niższy kawa w zwykłym barze zaczyna się od 1
We Włoszech rozrzut cenowy jest o wiele niższy kawa w zwykłym barze zaczyna się od 1 euro


@Erwos: za espresso przy barze. Za bardziej złożona kawę podaną do stolika zapłacisz więcej.
Ale według mnie o ile sama koncepcja lokalu jest dość spoko, to obsługa i jakość jedzenia dość średnia. Drugi raz bym się tam nie wybrał.


@Fajoski: nie byłem tam. ostatni tag wykop ocenzurował a było #za**banezfacebooka
: no nie, możesz mieć w cenie a możesz mieć wyszczególnione na paragonie. Nikt nie wyłudza, info o opłacie jest w karcie.


@Anakee: gdyby Biedronka do ceny zakupów na półce doliczała 10% serwisu, to też by to było uczciwe?

mi wyszło podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fajoski: dobry lokal - frajerski serwis 10%, za który już raz zapłaciłeś w cenie żarcia, a przy takiej kwocie nawet
@bzdr:

dobry lokal - frajerski serwis 10%, za który już raz zapłaciłeś w cenie żarcia, a przy takiej kwocie nawet nie dali paragonu, czyli nawet nie nabili tego na kasę, chociaż te ~20% podatku już im też zapłaciłeś


Mi to nie robi różnicy więc nie wiem po co się spłakałeś - to nie twoje pieniądze :)
@Anakee: Nieźle was tam ruchają xDDD


Szanująca siebie i klientów restauracja daje wodę za darmo. Jak widać to jest tylko potwierdzenie czarno na białym że restauracja nastawiona jest na ruchanie nowobogackich.


@damianooo8: jak poprosisz kranówkę to dostanie kranówkę, jak poprosisz butelkowaną to dostanie butelkowaną. W czym problem?