Wpis z mikrobloga

Ohh, ale teraz wszyscy płaczą za biednym Murankiem. Taki dobry chłopak z niego był, dzień dobry na klatce schodowej mówił. Wszyscy się teraz spuszczają, opowiadają historie i wybielają go a prawda jest taka że to był zwykły patus, który wyczuł że może zarobić hajs na swoim wątpliwym podejściu do świata. Obrażał, wyzywał, zaczepiał, zgrywał cwaniaka, ćpał a teraz wielkiego anioła z niego robią xD Dobrze że najpewniej potrwa to parę tygodni, może z miesiąc i wszyscy o nim zapomną i wyląduje na śmietniku historii czyli tam gdzie jego miejsce. Skończył tam gdzie skończył na swoje własne życzenie.

#famemma #patologia #highleague
  • 15
@BozenaMal: sremaptia. Zwykła hipokryzja, która do tej pory śmieszyła wykopków. Tak samo było z Lepperem jednego dnia każdy go wyśmiewał, jako wieśniaka erotomana, a potem mąż stanu. Co to za empatia? Przecież chłop nie żyje, więc ma #!$%@? co o nim mówicie. To zwykła hipokryzja i myślenie NO UMAR TRZEBA MOWIC DOBRZE, WSZYSCY TAK ROBIA, A ZRESZTA ZARAZ MNIE SKRYTYKUJA JAK BEDE MOWIL ZLE.
@niezdiagnozowany: nie mogę powiedzieć za innych a jedynie za siebie. Z tego co mi wiadomo nigdy nikogo nie wyśmiewałam bo uważam że każdemu należy się szacunek. Zmarl gość, nie znałam go osobiście ale niemniej szkoda i tak bo niestety przegrał z czymś z czymkolwiek się zmagał. Nie mi go oceniać.
@BozenaMal: jak to nie chodzi o wybielanie? xD Poczytałaś sobie wpisy różnych gwiazd czy portali? xD Nawet na profilu Fame wpis taki jakby Muran był krystalicznie czysty itd. xD

@niezdiagnozowany dokładnie o to mi chodzi, nagle umarł i tylko dlatego najlepiej nie mówić nic złego. Jak ktoś kogoś zabije, zgwałci i finalnie umrze to też nie można mówić bo ojojoj, o zmarłym tylko dobrze trzeba mówić. To samo tu, patologia, same
@Rst00: ale ty jesteś jebnięty, ,,ktoś kogoś zabije, zgwałci i finalnie umrze to też nie można mówić bo ojojoj, o zmarłym tylko dobrze trzeba mówić'' nikt tak nigdy nie powiedział, jesteś takim debilem, jak niewolski porównujesz morderce i gwałciciela do murana, co on niby zrobił, że wyzywyali się pod show i czasem przesadził? Ty go porównujesz do gwałciciela to teraz rozumiem, że na twoim pogrzebie, każdy powinien o tym mówić?
@flash890: Ale o czym ty mówisz? Kondolencje czy żal nad stratą życia, to jest wg ciebie wybielanie? To się nie należy Murańskiemu, bo był przygłupem i nie był kryształowy? #!$%@?... ludzie się dziwią dlaczego na świecie dochodzi do zbrodni, a tu mamy rozwiązanie, skoro już na poziomie śmierci przeciętnego człowieka brakuje kręgosłupa moralnego.
@christian-huygens: weź się nie ośmieszaj xD Wystarczyłaby minuta ciszy i tyle, a ludzie teraz produkują artykuły, wpisy jaka to wielka strata. Taki fajny zadymiarz, taka strata dla całego świata. Jak dla mnie to po prostu jednego przygłupa mniej bo robił z siebie pośmiewisko na każdej możliwej płaszczyźnie tak jak reszta mu podobnych. Cała ta rodzinka jest nieźle fiknięta ze starym na czele.

@mewten jak to nikt tak nigdy nie powiedział? Poczytaj
@Rst00: Ale nikt tu nie pisze o wielkiej stracie. Dopowiadasz sobie i dyskutujesz sam ze swoimi wyobrażeniami, co sprawia, że jedyną osobą, która się tu ośmiesza jesteś ty.

Domyślam się trochę skąd to się bierze. Korzystasz z okazji, by sobie poużywać, bo wydaje ci się, że muran był głupszy niż ty (nie wykluczam) i możesz wzmocnić przekonanie o własnej podmiotowości. Smutne.
@christian-huygens: no jak to nikt nie pisze o wielkiej stracie? xD https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/mateusza-muranskiego-zegna-stacja-w-ktorej-wystepowal-widzowie-poruszeni/86bl4e8

"Wielka strata" — pisali internauci.


i takich przykładów mógłbym Ci podać jeszcze kilka xDD Poczytaj sobie komentarze pod artykułami i pod postami na FB. Niezła kopalnia raka.

Domyślam się trochę skąd to się bierze. Korzystasz z okazji, by sobie poużywać, bo wydaje ci się, że muran był głupszy niż ty (nie wykluczam) i możesz wzmocnić przekonanie o własnej podmiotowości.