Wpis z mikrobloga

Nie oczekuje za wiele od Mlekołaka, ale oglądając ckliwy, upamiętniający Murana film wrzucony przez Fame, ten go spuentował "wystarczyło chyba nie ćpać, nie?". Różne można mieć poglądy, ale wydaje mi się że w takim momencie, można byłoby w bardziej taktowny sposób powiedzieć o szkodliwym wpływie narkotyków, dla mnie to było trochę pogardliwe z jego strony, ale to moje zdanie.

N-------i są złe, czasami ludzie gubią się w życiu i zaczynają je brać, niekiedy wiąże się to z różnymi problemami psychicznymi. Ludzie o ubogich procesach poznawczych widzą tylko wierzch, widzą "ćpuna", nie dostrzegając tego co się kryje pod spodem. Mi jest szkoda osób, które przedawkowały, to byli ludzie mający swoje problemy i jest to bardziej złożone, sprowadzenie tego do "było nie ćpać" jest płytkie.
#famemma #narkotykizawszespoko #nitrozyniak
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kremufka2137: kilka komentarzy i całe ćpuńskie bingo zapełnione, wszystkiemu winien człowiek, wszystko jest narkotykiem, hehe mam jakąś tam tolerkę, a tak w ogóle to a-----l jest najgorszy więc ćpanie jest git. powinni was wrzucać do pierdla za takie normalizowanie tego tematu i narażanie jeszcze większej ilości ludzi na zbędne uzależnienia. z------ś sobie życie to przynajmniej nie psuj go innym
  • Odpowiedz
@DEJW88: ciekawe czy jak sie przecpaja jego ziomeczki z ww, ktore w co drugim tekscie nawijaja o waleniu wezy to tez bedzie uwazal, ze nie ma w tym zadnej glebszej filozofii niz trzeba bylo nie cpac
  • Odpowiedz
@hub_bub: gdzie ja napisałem, że od 20 lat biorę? Jeden ma wyższą ocenę z czytania ze zrozumieniem jak drugi.

Co do używania - ja już poza psychodelikami parę razy do roku nie używam w zasadzie nic, nawet trawy nie palę, co wciąż nie wiem co ma do czego - ja też nigdzie nie napisałem, że jestem idealnym przykładem do naśladowania.
  • Odpowiedz