Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze widzę, że po miesiącach nazywania kredyciarzy pijawkami, pośredników najgorszymi mendami, życzenia ludziom z kredytem sznura, wyzywania od naganiackich prostytutek, żarcików że burzone bloki na Ukrainie to ograniczanie podaży, wykop uznał za stosowne się odezwać w obronie standardów i obetrzeć nosek mickowi, bo napisał, że ktoś go czasem nazywa "debilem".........? xD

Mocne iks de. Bardzo mocne iks de. xD

Mnie to wali co tacy ludzie tam sobie brzęczą, ale nie udawajmy, że jest inaczej niż w rzeczywistości.

#nieruchomosci #gielda #ekonomia #gospodarka #wkpinvestments #wykop
Pobierz pastaowujkufoliarzu - Czy ja dobrze widzę, że po miesiącach nazywania kredyciarzy pij...
źródło: listeczka1
  • 8
wykop uznał za stosowne się odezwać w obronie standardów i obetrzeć nosek mickowi


@pastaowujkufoliarzu: To chyba dobrze, że bierzemy udział w Waszych dyskusjach, prawda? (ʘʘ) Jeśli chodzi o reagowanie na zgłoszenia, mamy zawarty z Wami PAKT: https://wykop.pl/standardy-moderacji Jako, że zdania w sprawie usuwania treści (czy to robić, dlaczego tak, dlaczego nie) są tutaj mocno podzielone, zebraliśmy Wasze uwagi i opublikowaliśmy je w formie wytycznych. Jeśli treść łamie