Wpis z mikrobloga

Ile czasu spędzacie na pojedynczym treningu? Wracam do siłki po dłuższej przerwie i rozgrzewka + cztery ćwiczenia po 5 serii/ 12 powtórzeń zajęło mi prawie półtorej godziny. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #mikrokoksy
  • 28
  • Odpowiedz
@Rudy_Bigos_2: czy na pewno na każdą partię? Ja nie mam pewności, czy kiedykolwiek zrobiłem więcej, niż 8 serii na biceps w tygodniu xD no chyba, że policzymy razem z ciężkim podciąganiem podchwytem, ale to już samo w sobie daje wystarczający bodziec.
  • Odpowiedz
ale to nie chodzi o to, żeby zrobić szybko i się spocić.


@Pozytywny_gosc: a może o to chodzi? xd słuchaj, wysoka intensywność dobrze na mnie działa i tyle. Już ćwiczyłem planami typu 5x5 gdzie na jednym treningu siedziałem +2h i lekko po godzinie treningu nie miałem już wystarczająco sił i ochoty aby dać z siebie satysfakcjonujący wysiłek w następnych ćwiczeniach. No i na dodatek mój obecny styl życia nie pozwala mi
  • Odpowiedz
@kaspil: 1,5h do 2h w zaleznosci czy dobrze sie spalo danego dnia to wtedy krótsze przerwy wchodza. W zime ogolnie dluzej schodzi, bo robie dluzsze przerwy by sie nie spocic jak swinia i potem nie wyjsc rozgrzany na mroz.
Jade FBW po 4 serie klata,plecy,giry,barki,kaptury,bic,tric
  • Odpowiedz