Wpis z mikrobloga

Ja nie rozumiem, o co ten ból doopy za to że więcej kobiet niż 100 lat temu nie chce mieć dzieci. Ludzi jest na Ziemi 8 miliardów, a większość gatunków zwierząt i roślin występuje na całym świecie w kilku tysiącach osobników.

Pomijając aspekt już tu niżej wrzuconego przykładu podejścia w stylu "Mam 35 lat i nie rozwalę sobie życia dzieckiem" czyli sytuacji, gdy w tym wieku ma się dopiero czas na życie dla siebie, to przeludnienie jest widoczne bardzo dobrze...

... Np na drodze! Wszędzie ludzie! Wszędzie ktos autem czy autobusem, czy ciężarówką, korki, wypadki, trzeba mieć oczy naokoło głowy. Gdybym musiała jechać do jakiegoś miasta którego nie znam, nie mogłabym się skupić na obserwacji, która ulica dokąd prowadzi, gdzie jest jakiś znak i kogo dotyczy, bo co rusz ktoś albo musi wejść na ulicę albo jechać, albo wyjeżdżać, albo nagle hamować...

Gdyby nie było tylu ludzi, to by mniej ich było na drogach a co za tym idzie mniej byłoby ryzykownych sytuacji, wymuszeń, wyprzedzań, chamstwa, frustracji, wypadków, korków.

Dlatego kobiety nie chcące mieć dzieci - błogosławię was!

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #jazda #dzieci #antynatalizm #demografia #p0lka #droga
  • 25
@AlienFromWenus: Nie popłacz się tylko kochana. Twoja reakcja na ten tekst mówi wszystko xD

Może zacznę rzucać takimi tekstami w towarzystwie, macie zwykle niską samoocenę mimo, że "to wasz wybór" więc samo to powinno mi pokazać z kim mam przyjemność. Dzięki za udział w niewinnym eksperymencie ()
@AlienFromWenus: jak budować wielopokoleniowe bogactwo bez taniej siły roboczej, i nie ludzie z Ukrainy i Rosji niewiele pomagają bo jak dostaną gdzieś dwa złote więcej to z dnia na dzień ich nie ma w robocie, dyscyplinarka ich nie obchodzi. Polak jednak bardziej przywiązany do swojej firmy.
@AlienFromWenus: nie wiem coś tam się mądrzą o jakiej demografii i że to ma wpływ na jakąś ekonomię a to coś z całym systemem ma wspólnego. Nie wie, nie wiem. Osobiście myślę, że to jakiś plan uknuty przez uprzywilejowanych białych mężczyzn by zagonić kobiety znowu do domów i zrobić z nich inkubatory i ograniczyć prawa.