Wpis z mikrobloga

Najbardziej gniję z tych co uważają że jak wygra PO co będziemy mieli kraj miodem i mlekiem płynący xD Już więcej szacunku mam do wyborców kaczora.

A tymczasem jedyna partia chcąca zmniejszyć podatki, uprościć przepisy i skrócić zamordyzm ma 5% poparcia bo jest przeciwna LGBT i nie pozwala się skrobać julkom. Ten naród jest taki głupi że nie ma dla niego ratunku

#bekazpisu #inflacja #kryzys #konfederacja #wybory #przegryw #ekonomia #gospodarka #polityka
Viado - Najbardziej gniję z tych co uważają że jak wygra PO co będziemy mieli kraj mi...

źródło: QmetQhdpOp5yK52e0CNTjlcJT16zV4Mr

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Viado: wyborcy po ogółem są dziwnymi ludźmi, bo widząc propozycje po na dalsze pogłębianie socjalu mają nadzieję, że politycy znowu ich okłamią.
  • Odpowiedz
skrócić zamordyzm ma 5% poparcia bo jest przeciwna LGBT i nie pozwala się skrobać julkom


@Viado: ahhh to wspaniałe "skrócenie zamordyzmu" w wersji k0nfederosyjskiej xDDD
  • Odpowiedz
Tak będzie. Proputinowskie miernoty bez programu zbawią ten kraj. Jedyne co oni potrafią to przepchnąć zamordyzm i to jedynie wtedy gdy koalicjant z PiSu pozwoli.
  • Odpowiedz
@Viado ich na pewno będzie lepiej w kraju w którym bogaci będą się jeszcze bardziej bogacić a biedni jeszcze bardziej biednieć.
gdzie garstka dorobkiewiczów będzie skupować mieszkania na pniu, bo im się należy, bo przecież ich stać ( ͡º ͜ʖ͡º) już teraz zlewają zwykłych ludzi, co można często zauważyć na drogach gdzie bogatszych przepisy ruchu drogowego nie obowiązują.
W kraju w którym będzie można uprawiać kreatywną
  • Odpowiedz
Najbardziej gniję z tych co uważają że jak wygra PO co będziemy mieli kraj miodem i mlekiem płynący xD


@Viado: wierzą w to chyba tylko debile, no ale oni juz glosuja na PIS. ja chce mieć rząd który jak juz jakas afera wyjdzie na jaw to chociaz zdymisjonuje ministra. i ktory dba o interes kraju a nie tylko swój. rząd pisowski nie zdał testu, wiec won
  • Odpowiedz
@vrim: cóż, u nas w Polsce jest inaczej niż mówisz
Konfederosja nie będzie miała więcej niż kilka procent także się nie obawiam choć trzeba na nich uważać. Gorsi są niż pis i mówię to ja ktory nienawidzi pisu
  • Odpowiedz
@vrim: wszystko się zgadza ale termin „lewackie zepsucie” brzmi jak wprost wyjęty z ust patriarchy cyryla albo samego putinka. Może za dużo telegrama albo rassija adin?
Niestety w Polsce środowiska nazywające się prawicowymi są raczej ostoją hipokryzji niz moralności
  • Odpowiedz
@Viado: wyborcy pis sa #!$%@? i fanatyczni wierzac w rzad ktory ich okrada, a ci co glosuja za PO poprostu glosuja przeciwko kaczorowi osobiscie nie wspieram zadnej partii bo jedno i drugie to zlodzieje
  • Odpowiedz
U nas w Polsce nie ma takiego rosyjskiego lewackiego zepsucia.


@vrim: Chciałeś powiedzieć prawackiego. Lewacy to sa na bogatym zachodzie, a nie na konserwatywnym bastionie, jakim jest Rosja.
  • Odpowiedz