Wpis z mikrobloga

Najbardziej gniję z tych co uważają że jak wygra PO co będziemy mieli kraj miodem i mlekiem płynący xD Już więcej szacunku mam do wyborców kaczora.

A tymczasem jedyna partia chcąca zmniejszyć podatki, uprościć przepisy i skrócić zamordyzm ma 5% poparcia bo jest przeciwna LGBT i nie pozwala się skrobać julkom. Ten naród jest taki głupi że nie ma dla niego ratunku

#bekazpisu #inflacja #kryzys #konfederacja #wybory #przegryw #ekonomia #gospodarka #polityka
Viado - Najbardziej gniję z tych co uważają że jak wygra PO co będziemy mieli kraj mi...

źródło: QmetQhdpOp5yK52e0CNTjlcJT16zV4Mr

Pobierz
  • 36
@Viado ich na pewno będzie lepiej w kraju w którym bogaci będą się jeszcze bardziej bogacić a biedni jeszcze bardziej biednieć.
gdzie garstka dorobkiewiczów będzie skupować mieszkania na pniu, bo im się należy, bo przecież ich stać ( ͡º ͜ʖ͡º) już teraz zlewają zwykłych ludzi, co można często zauważyć na drogach gdzie bogatszych przepisy ruchu drogowego nie obowiązują.
W kraju w którym będzie można uprawiać kreatywną księgowość
Najbardziej gniję z tych co uważają że jak wygra PO co będziemy mieli kraj miodem i mlekiem płynący xD


@Viado: wierzą w to chyba tylko debile, no ale oni juz glosuja na PIS. ja chce mieć rząd który jak juz jakas afera wyjdzie na jaw to chociaz zdymisjonuje ministra. i ktory dba o interes kraju a nie tylko swój. rząd pisowski nie zdał testu, wiec won