Wpis z mikrobloga

@Davidozz: Z ludźmi w większości nawet nie warto rozmawiać. Albo kłamią, albo oszukują (w tym siebie), albo coś wypierają, albo mówią o rzeczach, o których nawet nie to, że nie mają pojęcia, ale nawet o nich nie myślą, tylko stosunkują się przez własne bezrefleksyjne odczucia.

A najgorsze tematy to te, które dotyczą delikatnych stref. Jeżeli ktoś brzydki powie, że ma prz*#!$%@? życie, bo jest brzydki, to zaraz zacznie się lawina tekstów:
@Eteres: taka prawda niestety
a najlepsze/najgorsze ze pewnie od zawsze zyjemy w idiokracji i oceniami innych przez pryzmat siebie (no jesli ja cos wiem i tak mysle to inni mysla tak samo albo podobnie) a tymczasem jest kupa, syf i mogila i tak naprawde czasem ludzi naprostowywaly jakies moze wojny swiatowe kiedy obsrani w 1 ubraniu patrzyli zeby przezyc... potem 10-20 lat i znow to wracalo do normy

mowisz cos do
@Davidozz: @CloudSpanner @Eteres aż z ciekawości zrobiłem mały research i ten filmik jest sprzed trzech lat, te blackpillowe treści to typowa walka o widza. Parę jego materiałów o blackpill ma całkiem nieźle wyświetlenia ale całość nie robi wrażenia i pomimo miliona subskrypcji kanał jest martwy. Po prostu gość zaczął jako taki internetowy puas który gadał jak to trzeba być pewnym siebie ale jak zorientował się, że redpill to przeszłość to zmienił
Pobierz AdamKarolczak02137 - @Davidozz: @CloudSpanner @Eteres  aż z ciekawości zrobiłem mały ...
źródło: MV5BNTgyNDgxMjUyOV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDYxNzY1OQ@@._V1_
@hehexdlollmao: Bo powiększenie ust nie wymaga przeszczepu. Swoją drogą, dość ironiczne że kiedy klikniesz w jego filmy cztery lata temu zrobił jeden pod tytułem "4 Ways to STOP A Receding HAIRLINE." Co poszło nie tak? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Phyrexia: takich jak ma obrazku który wrzuciłem. I #!$%@? tak, każdy zabieg estetyczny jest spowodowany kompleksami.
Ale nie ma w tym nic złego. Problem zaczyna się wtedy jak ktoś w pogoni za ideałem robi z siebie karykaturę.
Delikatne powiększenie ust czy przeszczep włosów się pod to nie kwalifikuje