Wpis z mikrobloga

Kobiety po 40tym roku życia OBOWIĄZKOWO powinny co 2 lata zgłaszać się na egzamin prawa jazdy. Jeździ taka #!$%@? #!$%@? co za 15tym razem na litość zdała i #!$%@? stwarza takie niebezpieczeństwo, że pijani kierowcy to przy tym pikuś. Jadę teraz do roboty i pod samą robotą 55 km/h sobie kulam, patrzę wyjeżdża coś ze sklepu, golfik jakiś, mówię spoko ma przecież cały pas dla siebie. Okazało się, że się pomyliłem bo nie patrząc na nic Golf wycofał tak, że dupskiem był na moim pasie, #!$%@?, hamulec, klakson, abs, eps, wszystko piszczy, hamulce płaczą jak chłopaki z #tfwnogf, cudem wyhamowałem, patrzę a tam babka #!$%@? kompletnie patrzy dalej przed siebie (COFAJĄC #!$%@?!!! Widać, że patrzy #!$%@? w przednią szybę, a nie lusterka i hej, wyjebka). Mam takie ciśnienie, że tu zaraz zjadę na serducho. Jeżeli jakimś cudem to czytasz (ale nie wierzę w to) to #!$%@? ci w dupę i zadław się rosołem w niedziele ty stara #!$%@?.

#debilenadrodze #kobietyzakierownica #niecoolstory #prawojazdy #boldupy
  • 37
jezeli chodzi o starsze osoby, to w pelni sie z Toba zgadzam. mialem podobna historie. Byl poranek dzien wczesnniej ostro padalo, miejscami kaluze takie tam. jechal sobie, o dziwo tez golfik, normalna wiejska uliczka, a ze jechal okolo 40 km na godzine, to ja cyk lewy kierunkowskaz i go mijam, dynamicznie ale bez przesady bo dosc wasko. Niestety w tym samym czasie dziadeczek, jak sie pozniej okazalo, postanowil ominac kaluze i skrecil
@janek_kos: Pracujesz w Gazecie Polskiej czy nie skończyłeś jeszcze gimnazjum, że wyciągasz wnioski z fragmentu tekstu? Na telefonie bym bankowo #!$%@?ł takie coolstory, kretyn.
@MrTukan: Nie zareagowała na trąbienie, a po wydarzeniu sprzed dwóch lat jak otwierałem szybę elektryczną w zimie i mi pękła linka i zacisk w Atosie (super auto) z szyby elektrycznej to podziękowałem. Teraz mam Stilo i wolę nie testować bo tu pewnie koszta są większe, a babka i tak nie zwróciła uwagi nawet na przeciągły klakson tylko dalej patrzyła przed siebie ._.
@Pietal: typowe #!$%@?, kiedyś jechałem do Krakowa i przed Sandomierzem są takie wąski serpentynki to jak jechałem w dół #!$%@?: wyprzedzała na 3. i do tego zmieniała muzyczkę. Ja uciekając łapałem pobocze #!$%@?. Klason do oporu, ta #!$%@? nawet nie zwolniła, nawet nie odwróciła się. Jeszcze 20 minut potem nie mogłem sie #!$%@? uspokoić.
@Pietal:

Ja miałem sytuacje że mi babsko starym kombiakiem wyjechało zza auta jak byłem na głównej. Hamowanie z piskiem opon i jakby ktoś jechał za mną to pewnie wleciałby mi w dupe. Ona siedzi, #!$%@?, patrzy się na mnie jakby nic się nie stało i nie wie co ma robić. Ręce opadają.
@Pietal: A zablokować ją i porządnie #!$%@?ć?

BTW. akurat dziś jadę sobie do pracy, przechodzę przez tory tramwajowe, a pani motornicza przejeżdża przez przejście dla pieszych, środek skrzyżowania z zepsutą sygnalizacją, drugie przejście i pół przystanku odwrócona tyłem bo właśnie sprzedawała komuś bilet. :)
@Mehgods: Bo babka od razu pojechała i miała kompletnie #!$%@? na całą sytuację? Miałem ją gonić żeby co? #!$%@?ć plaskuna na ryj? Ważne, że zdążyłem zareagować i nic się nie stało, co do żali na mirko to bitch please od tego jest mirko. Ja się żale, a ty spamujesz o kryptowalutach i wszyscy są zadowoleni.
@Pietal: Moja kobieta otwarcie mówi, że nie nadaje się na kierowcę i nie zamierza robić prawka, bo stwarzałaby zagrożenie na drodze. Trochę mnie to #!$%@?, bo ciągle muszę ją gdzieś wozić, ale z drugiej strony, znając ją niestety muszę przyznać jej rację :(