Wpis z mikrobloga

Kobiety po 40tym roku życia OBOWIĄZKOWO powinny co 2 lata zgłaszać się na egzamin prawa jazdy. Jeździ taka #!$%@? #!$%@? co za 15tym razem na litość zdała i #!$%@? stwarza takie niebezpieczeństwo, że pijani kierowcy to przy tym pikuś. Jadę teraz do roboty i pod samą robotą 55 km/h sobie kulam, patrzę wyjeżdża coś ze sklepu, golfik jakiś, mówię spoko ma przecież cały pas dla siebie. Okazało się, że się pomyliłem bo nie patrząc na nic Golf wycofał tak, że dupskiem był na moim pasie, #!$%@?, hamulec, klakson, abs, eps, wszystko piszczy, hamulce płaczą jak chłopaki z #tfwnogf, cudem wyhamowałem, patrzę a tam babka #!$%@? kompletnie patrzy dalej przed siebie (COFAJĄC #!$%@?!!! Widać, że patrzy #!$%@? w przednią szybę, a nie lusterka i hej, wyjebka). Mam takie ciśnienie, że tu zaraz zjadę na serducho. Jeżeli jakimś cudem to czytasz (ale nie wierzę w to) to #!$%@? ci w dupę i zadław się rosołem w niedziele ty stara #!$%@?.

#debilenadrodze #kobietyzakierownica #niecoolstory #prawojazdy #boldupy
  • 37
  • Odpowiedz
  • 7
@Pietal: nie dalo rady jej ominac?

I ja bym sie nie ograniczala do szowinistycznego apelu - starsi panowie tez czesto nie umieja juz jezdzic.
  • Odpowiedz
@mojwa: Jeden pas w jedną stronę babka wyjechała na mój pas całym tyłem, a jechała w przeciwną stronę co ja, po prawej wysoki krawężnik. Zdecydowanie nie było innych możliwości. Cały czas sobie powtarzam, że to dzięki refleksowi wyniesionemu z gier ;) Co do starszych panów to się zdarza ale starsze kobitki to plaga.
  • Odpowiedz
jezeli chodzi o starsze osoby, to w pelni sie z Toba zgadzam. mialem podobna historie. Byl poranek dzien wczesnniej ostro padalo, miejscami kaluze takie tam. jechal sobie, o dziwo tez golfik, normalna wiejska uliczka, a ze jechal okolo 40 km na godzine, to ja cyk lewy kierunkowskaz i go mijam, dynamicznie ale bez przesady bo dosc wasko. Niestety w tym samym czasie dziadeczek, jak sie pozniej okazalo, postanowil ominac kaluze i skrecil
  • Odpowiedz