Wpis z mikrobloga

@Darth_Gohan: No cholera mają coś do powiedzenia. Byłem tu:
https://www.facebook.com/morgonastrid/ - petarda jedzenie szwedzkie, coś co u nas kompletnie nie występuje.
Zaliczyłem wizyty w kilku winiarniach: Gul Gul, Winosfera, Cwane Wino - wszystkie mocno dały radę zarówno pod względem jedzenia, jak i wina.
Nie poszedłem do żadnego z obleganych lokali co to były wyróżniane w Michelinach swego czasu, bo trochę targało i nie miałem tyle prądu. Ogólnie miałem trochę za mało
@Iudex: Jak obniża ceny biletów na ciapong to może się będzie opłacało ruszać. W tej chwili chyba już przy 2 osobach lepiej wychodzi autem przejażdzka.

No fakt u nas nie kojarzę takiego jedzenia. Co by nie mówić, tam jednak gastro musi być więcej bo i turystów znacznie więcej. Dla mnie to żaden problem, za dużo turystów to też nie jest dobra opcja.
Jak obniża ceny biletów na ciapong to może się będzie opłacało ruszać. W tej chwili chyba już przy 2 osobach lepiej wychodzi autem przejażdzka.


@Darth_Gohan: No z cenami A4, to nie byłbym taki pewny. Bak paliwa trzeba liczyć, powiedzmy 250zł, autostrada 50zł. No i gwarantowane atrakcje na autostradzie, bo ja jechałem w piątek prawie 5h. PKP z tego widzę nawet na dzisiaj to jest 70zł, wcześniej taniej. Więc cenowo podobnie, a
@Ogau: Ty, przecież my też dwa mamy :) Na Ruskiej to nie łaska? Ewentualnie jeszcze Dominikańska w sumie jest w podobnej odległości co te w Krakowie xD Także chyba 3 musimy liczyć u nas

@Iudex To dawaj znać jak będziesz jechał do Krakowa :P Za każdym razem jak jadę do Krakowa pociągiem mam trafiona sarnę / jelenia / dzika. Samobójcy jeszcze mi tylko brakuje do kompletu także będę na tyle miły