Wpis z mikrobloga

@dos_badass i po co się odzywasz jak nie masz pojęcia? Interesuje się szeroko rozumianą historia polityczną i zdaje sobie z tego sprawę. Uważam tylko ze trzęsienie ziemi które zbierze żniwo kilku tysięcy ofiar jest ciekawsze niż już tysieczna któraś afera pisu, która Polaków nic nie obchodzi bo to naród który dał się przekupić 100 euro. Ja sobie poradzę, rodzina najbliższą też, reszty mi nie żal
@Karp_Molotow: Ty nie rozumiesz, że PiS nam takimi przewałami urządza kraj na kształt Węgier i Turcji.
Leci na pasku info, są materiały o trzęsieniu, ale musi być też miejsce na bieżącą politykę. A ty czynisz z tego zarzut, bo w złym momencie przełączyłeś.
Opowiedz mi o jakiejkolwiek nagłośnionej przez polszmat aferze polityków PiS, bo ja mam wrażenie, że od kiedy Gawryluk (psiapsiuła Kurskiej - od Kurskiego) a Witwicki dostał "awans" do
a ja i tak wolę oglądać pn, bo o aferach z wykopu się dowiaduje.


@Karp_Molotow: i to jest właśnie dramat. Wyborcy, większość wyborców nie dowiaduje się z wykopu tylko z.... telewizji. Naziemnej ;-)
Polsat to, subiektywnie, tvpis dla ludzi, którzy są zbyt inteligentni, by wytrzymać propagandę w publicznej tv paradoksalnie przeplatane "polsatowym" pato-kontentem i tragediami (więc trzęsienie pięknie pasuje, bo można wałkować do bólu)
Polityka jest tam "wygładzona", przefiltrowana, byleby się
@Karp_Molotow: ja jestem za prawem do skrobanek i nie jestem julką xD
I mam dzieci jakbyś pytał. To się kompletnie nie kłuci i nie ma nic wspólnego z julkowatością. To po prostu kwestia przyzwoitości.
Od setek, tysięcy lat "spędzało się" płody więc nie widzę nic zdrożnego, by tę tradycję nagle zakończyć. Tak, jestem konserwatystą w sprawie spędzania płodów. Może nie radykalnym konserwatystą, ale do 12 tygodnia z pewnością.

A Twój negatywny