Wpis z mikrobloga

Trylogia Wiedźmina zakończona. Matko, cóż to była za wspaniała przygoda! Od listopada, aż do dziś - Wiedźmin 1, 2 i 3. Wspaniale było sobie przypomnieć to co zrobili dla graczy i fanów Wiedźmina Redzi.

Nienawidzę kończyć gier, zwłaszcza jeśli są tak dobre. 136h - tyle zajęło mi przejście Wiedźmina 3 tym razem (a gram w sumie drugi raz). Wyczyściłem w sumie wszystko co znalazłem, a zwiedzałem bardzo dokładnie.
Pomimo tego, że optymalizacyjnie ten "Next Gen Patch" wypada kiepsko - mi się bardzo przyjemnie grało. Na ustawieniach graficznych Ultra+ widziałem ogromną różnicę względem tego co pamiętam z pierwszego podejścia w 2015 roku i jestem bardzo zadowolony.

Ech, nie żegnam się z Tobą Geralt, bo coś czuję, że się jeszcze spotkamy. W każdym razie - do zobaczenia i dzięki za wspólnie spędzony czas.

SUM JEST KRÓLEM PONTARU []
#wiedzmin3 #wiedzmin
falwack - Trylogia Wiedźmina zakończona. Matko, cóż to była za wspaniała przygoda! Od...

źródło: The Witcher 3 Screenshot 2023.02.06 - 01.22.56.32

Pobierz
  • 11
@falwack ja właśnie zaczynam drugi raz. Ostatnio grałem jakieś dwa lata temu i zrobiłem w nim około 140 godzin...

poziom trudności oczywiście "normalny" xD nie będę szaleć.

Szkoda mi tylko, że wszędzie wciskany jest gwint, bo nie znam zasad gry.
@falwack: ehh. Ja wróciłem do Wiedźmina 1. Po tylu latach nadal pamiętam tą grę tak dobrze, że backtrackingu na bagnach prawie wcale nie robiłem. Jak przeżyję te cholernie nudne odmęty to będzie z górki. W2 jest fajny i dynamiczny i wcale nie ma nudnych momentów jak odmęty, a w w3 byle by przeżyć #!$%@?ące skelige
@danek93 Zawsze mnie rozwalają te komentarze xd Co wy macie pamięć absolutną? Ja w Wieśka grałem z 5 lat temu i pamiętam jakieś urywki tylko, jak usiądę w końcu ponownie do niego to jakbym grał pierwszy raz.

No chyba, że przeszedłeś grę x razy, Baldur's Gate 2 idąc tym tropem znam na pamięć bo przeszedłem to z 30 razy.
@falwack: #!$%@? a u mnie: żona usneła wczoraj przed serialem to odpałiłem ps4. Skończyłem ostatnio the last of us w które grałem z rok pewnie :D i odpaliłem god of war 3 żeby skończyć zanim przejdę do 4 części, daję wczytaj grę a tam pierwsze saby z 2017 :D gra z tego co czytam ma gameplay na 10-20h :D Mam wieśka i też chce kiedyś skończyć ale chyba zostawię sobie na
@falwack: Przechodzę właśnie po raz 4, ostatni raz z 2-3 lata temu więc dużo wątków pamiętam ale też zdarza się, że jestem totalnie zaskoczony, że jakiś motyw był a ja go nie pamiętam.
albo kupię wreszcie switcha i przejdę grając w drodze do pracy :D


@LB55: Polecam Steam Decka - przejdziesz Wieśka i jednocześnie będziesz miał dostęp do całej masy innych gier w normalnych cenach. Ja już miałem zamawiać Switcha, ale postanowiłem wziąć SD i bardzo sobie chwalę (i akurat właśnie przechodzę Wiedźmina) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@falwack: ech, ja trójeczkę przeszedłem zaraz po premierze, potem wróciłem jeszcze ograć Serca z Kamienia. Krew i Wino kupiłem również na premierę (w 2016), ale uznałem, że skoro to ostatni rozdział przygód Geralta, to przejdę go jak kupię sobie lepszy sprzęt.
Minęło kilka lat, w międzyczasie wymieniłem laptopa na gamingowego (który po wzorowej służbie sam bardzo pomału zaczyna się starzeć), a historii Geralta dalej nie domknąłem - chyba podświadomie nie chcę
Ultimator - @falwack: ech, ja trójeczkę przeszedłem zaraz po premierze, potem wróciłe...

źródło: gra ukończona

Pobierz