Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że polki mają naprawę #!$%@? żyjąc w tym kraju. Końcówka pracy, wraz z koleżankami z biura czekamy na upragniony koniec ale lecą żarciki w tle muzyka z radia, humor dopisywał. Zaczyna się następna piosenka.
"Panie losie daj mi kogoś..." w naszym pokoju zamarła cisza...
Daj chłopaka
Nie wariata
Daj nie palacza
Nie biedaka
Daj nie pijaka
Nie polaka
Daj nie brzydala
Z każdym wersem zmienia się w coraz większy smutek a przy ostatnich jednej koleżance zaszkliły się oczy!
Pomyślałem sobie wtf?
Co tu się odjaniepawla
Minęło parę sekund i zrozumiałem. Przypomniałem sobie nasze rozmowy bardziej prywatne i zrozumiałem.
Każda z nich w mniejszym lub większym stopniu miała ciężkie życie. Żyły z przeciętnymi polskim mężczyznami, przeciętnej urody, przeciętne zarobki, mało ambitni. Dwie z nich mają nawet z nimi dzieci...
Wyobraźcie sobie jakie to musi być gorzkie rozczarowanie życiem gdy jako kobieta powierzasz swoje życie mężczyźnie, marzysz o przystojnym i zaradnym oraz ambitnym. Któremu urodzisz dzieci i oddasz. Kimś dla kogo warto budzić się i trudzić i kto robi to samo i razem budujecie lepsze życie dla siebie i dla dzieci. Tak jak powinno zresztą być. A przychodzi rzeczywistość i zamiast ambitnego, przystojnego i zaradnego mężczyzny pojawią się on. "Tomek", zaniedbany, haruje za minimalna a jego ambicje kończą się na grach komputerowych, jest bardziej jak dziecko niż partner i nie ma swojego zdania (chyba ze chodzi o to te gierki)
To jest dramat, cichy dramat milionów kobiet. Wracają do domu i w głębi brzydzą się tej polackiej urody i mentalności i nudnej szarej codzienności. Mijają dni, tygodnie, miesiące i lata. Czas ucieka jak suchy piasek przez palce, życie ulatuje i Ty to widzisz i nie wiele możesz z tym zrobić.

https://www.youtube.com/watch?v=6km-dDFjnTk tu jest ten kawałek i mimo, że nie mój gatunek to szacun za ponadczasowy tekst.

#redpill #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow @Lefty
  • 74
  • Odpowiedz
  • 0
@jdhue Jedyna rekompensata wzrostu w jakimś stopniu to może być bardzo atrakcyjna twarz. Nic więcej nie działa, żadne alfy, gadki, itp. Więc tak może chodzić o wzrost połączony z przeciętną twarzą jeżeli ktoś jest brzydki to może nawet zagadać do trzech tysięcy j to bez efektu.
  • Odpowiedz
@gnomol: jak ktoś jest brzydki to nic nie pomoże, co najwyżej może coś z tego ulepić by zyskać ten jeden punkt albo dwa do skali. Tutaj mi chodzi o #!$%@? że wzrost skreśla totalnie na zaruchanie, tymbardziej że wy za niski uważacie przedział między 170 a 180 XD a to gdy polki same mają średnio 165 cm
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: były jakieś ale oczywiście ich nie podasz XD tak się składa że pokolenie 20 latków to ja i patrząc po rówieśnikach z różnycn środowisk ( praca, studia i znajomi ) wzrost chłopów to coś między 174-180 z naciskiem że 175/176 to średnia, u babeczek to od 165 do 175 z naciskime na 170 ( ofc są wyjątki )
  • Odpowiedz
@gnomol: oczywiście że to może przekreślić chłopa, a najlepiej jest to widoczne na wszystkich appkach do ruchania ( aka tinder albo bodo ) gdzie p0lki przeprowadzają selekcję większą niż nac soc podczas ii św XD ale słowo klucz to środowisko. Możesz sobie ruchać nawet koleżanki z którymi wychodzisz na miasto mając 170> jeśli za wczas zbudowałeś sobie bazę znajomych i przyjaciół ( czyli najlepiej w czasach szkolnych )
  • Odpowiedz
  • 0
@jdhue To jest taka bzdura, że nie wiem czy śmiać się czy płakać. Nie nie może. Brzydki i przeciętny z twarz o niskim wzroście, nie może. Sam jestem tego dobrym dowodem. Mam 168 cm i brzydką twarz, w moim przypadku to było nierealne, a miałem życie towarzyskie i chodziłem na imprezy, byłem raczej lubiany. Mam żonę tylko dlatego, że miałem ogromnego farta.
  • Odpowiedz
@gnomol: czy to sobie coś dopowiadasz XD nigdzie nie napisałem żę brzydki niski chłop może takie coś osiągnąć bo jest zwyczajnie nie atrakcyjny. Napisałem że nawet będać 170> z innymi atutami taki chłop może mieć atrakcyjne życie seksualne.
  • Odpowiedz
@gnomol:

atrakcyjne

nie mówię o divach. Cały konsens mojej wypowiedzi jest taki iż 170 cm nie skreśla cię z życia towarzyskiego i seksualnego XD
  • Odpowiedz
  • 0
@jdhue Rozumiem, ale to jasne, że jak się ma bardzo przystojną twarz, to nawet przy 170 cm, czasami znajdzie się jakaś kobieta. Jednak przy tym samym wzroście nawet z przeciętną twarzą, sytuacja jest bardzo trudna
  • Odpowiedz