Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że polki mają naprawę #!$%@? żyjąc w tym kraju. Końcówka pracy, wraz z koleżankami z biura czekamy na upragniony koniec ale lecą żarciki w tle muzyka z radia, humor dopisywał. Zaczyna się następna piosenka.
"Panie losie daj mi kogoś..." w naszym pokoju zamarła cisza...
Daj chłopaka
Nie wariata
Daj nie palacza
Nie biedaka
Daj nie pijaka
Nie polaka
Daj nie brzydala
Z każdym wersem zmienia się w coraz większy smutek a przy ostatnich jednej koleżance zaszkliły się oczy!
Pomyślałem sobie wtf?
Co tu się odjaniepawla
Minęło parę sekund i zrozumiałem. Przypomniałem sobie nasze rozmowy bardziej prywatne i zrozumiałem.
Każda z nich w mniejszym lub większym stopniu miała ciężkie życie. Żyły z przeciętnymi polskim mężczyznami, przeciętnej urody, przeciętne zarobki, mało ambitni. Dwie z nich mają nawet z nimi dzieci...
Wyobraźcie sobie jakie to musi być gorzkie rozczarowanie życiem gdy jako kobieta powierzasz swoje życie mężczyźnie, marzysz o przystojnym i zaradnym oraz ambitnym. Któremu urodzisz dzieci i oddasz. Kimś dla kogo warto budzić się i trudzić i kto robi to samo i razem budujecie lepsze życie dla siebie i dla dzieci. Tak jak powinno zresztą być. A przychodzi rzeczywistość i zamiast ambitnego, przystojnego i zaradnego mężczyzny pojawią się on. "Tomek", zaniedbany, haruje za minimalna a jego ambicje kończą się na grach komputerowych, jest bardziej jak dziecko niż partner i nie ma swojego zdania (chyba ze chodzi o to te gierki)
To jest dramat, cichy dramat milionów kobiet. Wracają do domu i w głębi brzydzą się tej polackiej urody i mentalności i nudnej szarej codzienności. Mijają dni, tygodnie, miesiące i lata. Czas ucieka jak suchy piasek przez palce, życie ulatuje i Ty to widzisz i nie wiele możesz z tym zrobić.

https://www.youtube.com/watch?v=6km-dDFjnTk tu jest ten kawałek i mimo, że nie mój gatunek to szacun za ponadczasowy tekst.

#redpill #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow @Lefty
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Lefty @Lefty Bo one nie szukały kolegi i miały w dupie koleżeństwo. Nie w takich miejscach. Koleżanki to się znajduje na wspólnym osiedlu, w szkole i uczelni, czasami w pracy. Nie na portalach randkowych, czy w klubach, bo to kwestia priorytetów z jednej i z drugiej strony. Niby dlaczego miałby tam szukać koleżanek? Standardem jest to, że kobieta potrafi pisać godzinami z gościem, a gdy okazuje się, że jest on
  • Odpowiedz
@gnomol: nie ma sensu dyskutować z typem, który uważa że jest mądrzejszy od ludzi co skończyli topowe uczelnie na świecie i dowiedli badaniami i statystyką, że ładni i wysocy mogą więcej a brzydcy i niscy mają #!$%@?. Gość sam pewnie ukończył zawodówkę albo Polską uczelnie top 1000 w Europie i ma sie za znawcę. Bo wyszedł z domu i zobaczył raz gościa 175 z dziewczyną 180 ale zapomniał, że 999
  • Odpowiedz
@gnomol: no przecież sam pisał, że to nie było tylko na portalach randkowych czy w klubach xd

Niby dlaczego miałby tam szukać koleżanek?


to pytanie świadczy, że dalej nie kleisz o co chodzi xd gdzie ja napisałem, że miał tam szukać koleżanek xd efektem "ubocznym" poznawania dziewczyn jest co jakiś czas zdobywanie koleżanki, bo nawet jak nie ma iskry to się to czasami tak naturalnie wychodzi na tyle wspólny vibe,
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc:

z typem, który uważa że jest mądrzejszy od ludzi co skończyli topowe uczelnie na świecie i dowiedli badaniami i statystyką, że ładni i wysocy mogą więcej a brzydcy i niscy mają #!$%@?.


gościu, ale pokaż mi gdzie ja napisałem, że ładni i wysocy nie mogą więcej?xd oczywiście, że mogą, ale my rozmawialiśmy o tym czy Twój wzrost to jedyny powód dla którego nie możesz zamoczyć i Twoim argumentem jest statystyka gdzie jednocześnie dajesz swój wynik jej przeczący i jednocześnie potwierdzający, że niepowodzenie jest spowodowane czymś innym niż wzrostem więc pytanie jaki jest powód? hajs masz, ustawiony i wysportowany jesteś więc co? może faktycznie charakter / brak social skilla /
  • Odpowiedz
  • 1
@Lefty Bredzisz i nie znasz życia osób brzydkich. Efektem odrzucenia jest dostanie kosza, a nie znalezienie koleżanki. Brzydki gościu, oraz niski dla kobiet jest nieatrakcyjny (Ja dostałem podwójną kumulację od natury: brzydką twarz i niski wzrost). Taki koleś jest na starcie nie w typie i nawet jak ma koleżankę to jest dla niej aseksualny i nigdy to się nie zmieni. Jesteś typowy wujek dobra rada nie znam się, ale się wypowiem,
  • Odpowiedz
  • 1
@Pozytywny_gosc Masz rację odrzucają kontekst społeczny, czepiają się i wyrywają słówka z całości wypowiedzi. Odrzucają najbardziej naukowe części psychologii, czyli społeczną i ewolucyjną. Ciągle wypowiadają te same farmazony i mity bez cienia refleksji, że to druga strona może mieć racje. Są butni, chamscy i aroganccy, ale według nich to brzydcy i niscy faceci są fanatykami.
  • Odpowiedz
gościu, ale pokaż mi gdzie ja napisałem, że ładni i wysocy nie mogą więcej?xd oczywiście, że mogą, ale my rozmawialiśmy o tym czy Twój wzrost to jedyny powód dla którego nie możesz zamoczyć i Twoim argumentem jest statystyka gdzie jednocześnie dajesz swój wynik jej przeczący i jednocześnie potwierdzający, że niepowodzenie jest spowodowane czymś innym niż wzrostem więc pytanie jaki jest powód? hajs masz, ustawiony i wysportowany jesteś więc co? może faktycznie charakter / brak social skilla / frustrat?


@Lefty: no typie mam 170cm wzrostu jako facet gdzie 90% populacji ma 180-190, a większość kobiet ma 170-175cm. To jest jedyny powód i nie ma w tym filozofii, nikt nie chce się patrzeć na brzydkie osoby, wszyscy aktorzy są zawsze piękni niezależnie od charakterów, nie bez powodu.

ej to jak to w końcu jest mordzia, że najpierw piszesz o jakimś podbijaniu do random dziewczyn na rynku czy cokolwiek, a teraz ten akapit brzmi jakbyś był samotnikiem bez znajomych przez co nie wiesz z czym się je relacje
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Skąd ty wziąłeś te dane XD polijaki średnio mają od 177 do 180 cm a p0lki 165. I jakim cudem ty nie jesteś w stanie zaruchać mimo takich usilnych jak sam to określasz prób? Bo tak się składa że mój były kolega z pracy też ma 170 cm wzrostu a na brak zainsteresowanie ze strony bab nigdy nie narzekał. Odpadem genetycznym to on nie jest, bo bary ma jak
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: XD nie ty #!$%@? dzbanie, po wysrywach które piszesz myślałem że zrozumiesz że chodziło mi o o to że gdy przeciętny polaczek ma 1 babe jako partenerkę, to te kilka procent mężczyzn ma ich 10.
  • Odpowiedz
  • 0
@jdhue Jeżeli ma bardzo przystojną twarz to tak mógł się jakiejś spodobać. Gadane nie działa jeżeli ktoś jest brzydki i niski.
  • Odpowiedz
@gnomol: nie wiem, ty mówisz o tym moim koledze? Przecież jasno napisałem że facet był samcem alfa a nie że brał ochłapy i wzrost mu w tym nie przeszkadzał bo sam remkompensował to innymi czynnikami. A @Pozytywny_gosc piszę że też wzrost rekompensuję innymi czynnikami i pomimo zagadania do 600 (sick!) dziewcząt nie osiągnął nic w tym kierunku to jestem wręcz przekonany że tu nie o wzrost chodzi.
  • Odpowiedz