Wpis z mikrobloga

@BeatboxRocker: W 2021 na początku roku miałem spore problemy z jelitami i brzuchem, a i tak w pierwszej kolejności dostałem skierowanie na testy covidowe. xD Jestem szczepiony x2 a i tak przez te 2 lata mi covid wymazali 3 razy. Lekarze nawet nie przebąkiwali, że może zwykła grypa. Niemniej, parę miesięcy temu jak byłem u lekarza, to już z drugiej strony nikt nie mówił o covidzie tylko o zwykłym przeziębieniu/grypie. xD
@BeatboxRocker: ogólnie z grypą to jest niezły przekręt bo nikt nie robi testów na podstawie których mogła by ta statystyka powstać więc ten wykres pokazuje po prostu liczbę chorych ale niekoniecznie na grypę tylko na jakiegoś wirusa który w danym momencie się panoszył. Dlatego jak zaczęto testować na koronawirusa to tak zwana "grypa" znikła bo tak na prawdę nigdy jej nie było.
@BeatboxRocker: WHO nie chce żebyś wiedział o tym spisku!!! Dlatego WHO opublikowało te dane... czekaj co?

No ale:
- maseczki, szyby ochronne,
- dystans społeczny,
- wszechobecna dezynfekcja i mycie rąk,
- zamknięte szkoły, urzędy, teatry,
- odwołane loty, wakacje, wyjazdy,
- praca zdalna,
- kwarantanny dla zarażonych i osób z kontaktu,
- restrykcje sanitarne w zakładach pracy, pomiary temperatury itp.

Nie, powyższe nie ma z tym nic wspólnego, szury oczywiście
@forest23: bo wbrew temu co jurek zięba mówi, wirus grypy przenosi się o wiele, wiele trudniej, więc coś, co zmniejszy transmisję covid o połowę (zamiast zarazić 3 nowe osoby, zarazi się 2) sprawi, że grypa w ogóle zaniknie, bo statystycznie zarazi się mniej niż 1 osobę.

no ale tu dochodzą takie trudne terminy jak dodawanie, odejmowanie, a nawet - nie daj Boże - procenty, lepiej krzyczeć, że spisek, przynajmniej głowa nie
no i te wszystkie bardzo skuteczne środki całkowicie wyeliminowały grypę, ale covid dalej zbierał żniwo.m xD


@forest23: Te no bo kurde na chłopski rozum to przecie to samo to powinny oba wystopować hehe XD

Dane pokazują że jedna osoba zarażona grypą zarazi średnio 1.3 osoby - po 10 "zarażeniach" mamy 13.8 osób zarażonych. W przypadku Covid-19 to nawet 2.5 czyli teoretycznie po 10 "zarażeniach" mamy nie 14 a 9536 osób. Ale
Greg36 - >no i te wszystkie bardzo skuteczne środki całkowicie wyeliminowały grypę, a...

źródło: Screenshot 2023-02-05 025253

Pobierz
@su1ik Dlaczego zapominamy, że wszystkie fale i obostrzenia zaczęły się na jesień 2020 a jakoś dziwnym trafem tam grypa istniała według powyższego wykresu w najlepsze. Wtedy, idąc tą logiką, jak rozumiem maski i dystans społeczny nie działały i dopiero w 2021 jak już co drugi miał na to wywalone to dopiero zobaczyliśmy efekt w postaci kompletnego zaniku wirusa grypy. Brzmi rozsądnie.
@BeatboxRocker: ilu to covidiotow wysypało to głowa mała. Czyli wszystko wskazuje na to, że te wszystkie ograniczenia i bezprawne lockdowny i maseczki to były po to by wyeliminować grypę glupie szury ( ͡° ͜ʖ ͡°) wcale nie ma związku to z tym, że istniały jakieś dodatki covidowe, nauka wygrała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ech, a tak szczerze to nauka właśnie przegrała przez takich
Dlaczego zapominamy, że wszystkie fale i obostrzenia zaczęły się na jesień 2020 a jakoś dziwnym trafem tam grypa istniała według powyższego wykresu w najlepsz


@Kondrado_Moreno: Co? Wykres masz od października 2015 do końca listopada 2022 - rok na wykresie pokazuje jego początek przecież to wykres pokazany w czasie a nie 5 słupków każdy podpisany rokiem.

Właśnie wykres pokazuje idealnie że co roku na przełomie grudnia-lutego był duży wzrost a na przełomie