Wpis z mikrobloga

ładna próba damage control w wykonaniu mickapl i reszty
ale ich kredyty 2% pieką. nie wiem jak wy, ale dla mnie ci co mogą ale nie pobiegną od razu po tani pieniążek do banku to idioci. jak to zwykle bywa z dopłatami jeszcze w dobie rozkręconej inflacji i rosnących kosztów tanio będzie tylko na początku. oczywiście mówiąc tanio mam na myśli, że teraz jest relatywnie tanio względem cen, które będą za rok-dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci
  • 9
@szybki-bill1 wczoraj na tagu były dyskusje, że na tyle starczy kasy w tym roku. Nie ma to znaczenia bo więcej jak 20k nie będzie. -120k to było vs 2021. W 2023 BIK szacuje kolejne -40k i łącznie 80k kredytów. Wiec nie wiem jakie fikołki można zrobić aby udowodnić, że bezpieczny kredyt znowu zapewnił popyt.
na tagu były dyskusje, że na tyle starczy kasy w tym roku


@pastibox: Na tagu? Sam z sobą dyskutujesz, a potem się poklepujesz po plecach z komentarzem, że zaorałeś. Jesteś klaunem i to jest fakt. A skąd ty możesz wiedzieć na ile kasy starczy w tym roku jak widziałeś najwyżej osr ustawy? Masz pojęcie o tym jak wygląda uchwalanie ustawy i ile się po drodze może zmienić? Oczywiście, że nie masz.
powiedz lepiej jak wykonałeś kalkulacje, że +10k kredytów to pompa na nieruchomościach a -120k nie ma żadnego wpływu XD Wszyscy tu jesteśmy ciekawi :)


@pastibox: pewnie tak, że skoro nominalnych spadków nie ma mimo wieszczenia kataklizmu na rynku, to dodatkowe pieniądze na plus