Wpis z mikrobloga

Nie działają mi nowe wersje modułu #przelewy24 dla #prestashop. Aktualnie mam zainstalowaną wersję 1.3.62.
Po zainstalowaniu 1.3.78, 1.3.79 lub 1.3.80 nie działa płatność.

Czy ktoś ma wydanie (plik zip) pomiędzy 1.3.62 a 1.3.78? Chciałbym zawęzić poszukiwania tego co zepsuło moduł.
W poniedziałek będę się kontaktował z supportem, ale chciałem w weekend coś już podziałać.

#ecommerce #sklepinternetowy #hosting
Zajec5 - Nie działają mi nowe wersje modułu #przelewy24 dla #prestashop. Aktualnie ma...

źródło: p24

Pobierz
  • 7
@hellb0y: odpisali minuty po 20:00, wysłali mi kilka wersji modułów.

Błąd pojawił się gdzieś między 1.3.66 a 1.3.71 (wydań pomiędzy tymi wersjami nie dostałem). Nietety diff pomiędzy tymi wydaniami to 1800 linii, więc jest czego szukać.
Dla zamknięcia historii:
1. Między wydanami 1.3.51 a 1.3.58 wprowadzono zmianę polegającą na weryfikacji zaraportowanego statusu przez nowe API: /api/v1/transaction/verify. Mój klucz i web service się nie dogadywały (brakowało dostepu do tej części API) i support musiał coś po stronie Przelewy24 poprawić.
2. Między wydaniami 1.3.66 a 1.3.71 zmieniono sposób tworzenia transakcji. Formularz w sklepie zamiast wysyłać zapytanie bezpośrednio pod trnDirect, to wysyła zapytanie do kontrolera paymentConfirmation. Ten z